Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-03-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 17., péntek:

    M4 Sport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

17.45: Kézilabda, Magyarország-Horvátország női mérkőzés

    

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

    

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

13.30: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint

16.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint

17.45: Alpesi síelés, világkupadöntő, Aspen, csapatverseny

19.00: Sífutás, világkupa, Quebec, férfi és női sprint

21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország

    

    Eurosport 2

16.15: Síugrás, világkupa, Vikersund

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, elődöntő

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Ingolstadt

    

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Bastia

21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Olympique Marseille

    

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Barcelona

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

    

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

 

Március 18., szombat:

    M4 Sport

14.45: Vízilabda, férfi NB I, Szeged-FTC

16.40: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged

18.45: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Espanyol

16.00: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, Primera División, Betis-Osasuna

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Atlanta Hawks-Portland Trail Blazers

 

    Sport 2

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona Lassa-Levante

22.00: Küzdősport, UFC, London

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Schonach

12.30: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny, Oslo

14.45: Sílövészet, világkupa, férfi üldözéses verseny, Oslo

15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund

18.30: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen

19.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Aspen

 

    Eurosport 2

14.15: Kerékpár, Milánó-Sanremo

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hamburg

20.30: Szabadstílusú sí, világbajnokság, félcső, Sierra Nevada

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts

17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale

20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Montpellier

 

    Spíler TV

13.05: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Arsenal

15.35: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Chelsea

18.05: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Swansea City

 

Március 19., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, NB II, ZTE-Balmazújváros

15.15: Röplabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Kaposvár-Pénzügyőr

17.40: Kosárlabda, férfi NB I, alapszakasz, Körmend-Alba Fehérvár

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Málaga

16.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Sevilla

18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Valencia

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

11.00: Sílövészet, világkupa, női tömegrajtos verseny, Oslo

13.15: Sílövészet, világkupa, férfi tömegrajtos verseny, Oslo

14.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

16.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aspen

16.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 1. futam, Aspen

18.15: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen

19.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 2. futam, Aspen

 

    Eurosport 2

12.00: Északi összetett, világkupa, Schonach

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Schalke

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli

14.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus

17.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Palermo

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Lyon

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Chievo

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-St. Étienne

19.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Indian Wells

21.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Indian Wells

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Monaco

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sassuolo

 

    Spíler TV

 0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

12.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Manchester United

15.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Southampton

17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Liverpool

22.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

 

Forrás: MTI