Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-09-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 8., péntek:

    M4 Sport

18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

15.00: Szkander, világbajnokság, 4. nap

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz

18.00: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

14.15: Kerékpár, brit körverseny, 6. szakasz

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-RB Leipzig

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille - Girondins Bordeaux

20.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Celtic

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Lokeren

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

szeptember 9., szombat:

    M4 Sport

11.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő, Szlovénia-Ukrajna

14.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, 1. futam, Nürburgring

15.45: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Csurgó

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Vasas

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

    

    Sport 2

11.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Jokerit Helsinki

17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Váci NKSE-Holón HC

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.15, 18.00 és 22.00: Tenisz, US Open

14.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

22.00: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-New York Red Bulls

 

    Digisport 1

10.40: Autósport, FIA F3, Nürburgring, 1. futam

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Chievo

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AS Roma

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Monaco

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nantes

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Toulouse

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

12.30 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2, időmérő

13.25, 14.05 és 14.30: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Tottenham Hotspur

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Manchester United

20.45: Salakmotor, világbajnokság, Teterow

 

    Prime

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Liverpool

 

szeptember 10., vasárnap:

    M4 Sport

11.00: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő

15.00: Autósport, német túraautó-bajnokság, 2. futam, Nürburgring

16.45: Labdarúgás, NB II, MTK Budapest-Nyíregyháza Spartacus

20.15: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, nyolcaddöntő

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Demetrious Johnson-Ray Borg

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Girona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Alavés

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Betis

 

    Sport 2

14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, visszavágó, Holón HC-Váci NKSE

16.30: Szkander, világbajnokság, 6. nap

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-Oakland Raiders

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Green Bay Packers-Seattle Seahawks

 

    Sport M

12.30 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

16.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz

22.00: Tenisz, US Open, férfi döntő

 

    Eurosport 2

13.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Stuttgart

20.00: Kerékpár, Montreal Grand Prix

 

    Digisport 1

11.00: Autósport, FIA F3, 2. futam, Nürburgring

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spal

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Milan

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Melsungen-Kiel

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Guingamp

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Rennes

 

    Digisport 3

12.35: Autósport, Porsche Carrera Cup, 2. futam, Nürburgring

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Étienne-Angers

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Charleroi

 

    Spíler TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés

10.45, 12.05 és 13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Newcastle United

 

    Prime

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Crystal Palace

 

Forrás: MTI