Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-10-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 18., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-Körmend

19.45: Vízilabda, női ob I, BVSC-Eger

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, kispályás világbajnokság, Kréta, Magyarország-Szlovénia

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Leverkusen

 

    Sport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Stockholm

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Jadran Herceg Novi-Szolnoki Dózsa

 

    Eurosport 1

12.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 5. nap

 

    Eurosport 2

18.00: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 3. nap

 

    Digisport 1

11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

17.25: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Osasuna

 

október 19., szombat:

    M4 Sport

14.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Marseille

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Budapest Honvéd

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Sport 1

 3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Boston

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Koprivnica

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Szkopje

19.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Krim Mercator-Győr

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mönchengladbach

20.30: Ökölvívás, profi gála, Charleroi, Ryad Merhy-Szellő Imre

 

    Eurosport 1

10.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu

13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 5. nap

 

    Eurosport 2

18.55: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 4. nap

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester City

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Verona

20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-Hannover

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Dijon

 

    Spíler1 TV

 1.55, 2.50 és 3.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés

 5.35, 6.30 és 8.05: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United

 

    Spíler2 TV

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Leganés

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Real Madrid

 

október 20., vasárnap:

    M4 Sport

15.30: Kosárlabda, női NB I, Győr-Sopron

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK-Budafok

 

    Sport 1

12.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Bidasoa Irún-Sävehof

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Kristiansand-Metz

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Zagreb-Szeged

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, német 2. osztályú bajnokság, Stuttgart-Kiel

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Paderborn

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Houston Texans

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Seattle Seahawks-Baltimore Ravens

 

    Eurosport 1

 9.30: Atlétika, Amszterdam maraton

13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, döntő

 

    Eurosport 2

12.30: Asztalitenisz, női világkupa, Csengtu

14.30: Kerékpár, pályakerékpáros Európa-bajnokság, Apeldoorn, 5. nap

17.00: Motorsport, brit Superbike-bajnokság, Brands Hatch, 3. futam

21.00: Úszás, International Swimming League, Dallas

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Roma

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lecce

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne

17.15: Jégkorong, EBEL, alapszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Strasbourg

 

    Digisport 3

14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Rennes

19.05: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg

 

    Spíler1 TV

 4.40, 6.05 és 7.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, futam

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valladolid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante

 

Forrás: MTI