Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-08-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 30., péntek:

    M4 Sport

10.45 és 14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

18.30: Kosárlabda, 3x3-as női Európa-bajnokság, Debrecen, Magyarország-Lengyelország

19.45: Vízilabda, masters gála, Budapest, Magyarország-Oroszország

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása

20.00: Lósport, Kincsem+

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-RB Leipzig

 

    Sport 2

13.00 és 19.00: Darts, BDO World Trophy

 

    Eurosport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

18.05: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

15.10: Kerékpár, német körverseny, 2. szakasz

17.10: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása

20.40: Labdarúgás francia bajnokság, Metz - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

18.25: Sportlövészet, olimpiai kvalifikációs világkupa, Rio de Janeiro, férfi 10 m légpuska

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-SPAL

 

    Spíler2 TV

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo

21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Sociedad

 

augusztus 31., szombat:

    M4 Sport

10.15: Forma-3, Belga Nagydíj, 1. futam

11.45: Forma-1, Belga Nagydíj, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés

17.00: Kézilabda, női NB I, Érd-Ferencváros

19.15: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

12.00: Küzdősport, UFC, Kuangtung

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Borussia Dortmund

21.15: Ökölvívás, profi gála, London, Vaszil Lomacsenko-Luke Campbell

 

    Sport 2

13.00 és 19.00: Darts, BDO World Trophy

 

    Eurosport 1

 0.00 és 18.05: Tenisz, US Open

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00 és 18.00: Tenisz, US Open

10.00: Kerékpár, Tour of Almati

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország

16.00: Kerékpár, német körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Brescia

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Liverpool

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Girondins Bordeaux

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Montpellier

 

    Spíler1 TV

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Manchester United

15.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Sheffield United

19.00: Salakmotor, FIM Speedway, világbajnoki sorozat, Németország

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-FC Barcelona

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Alavés

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Leganés

 

szeptember 1., vasárnap:

    M4 Sport

 9.30: Forma-3, Belga Nagydíj, 2. futam

11.00: Forma-2, Belga Nagydíj, 2. futam

14.45: Forma-1, Belga Nagydíj, futam

17.00: Kézilabda, női NB I, Győr-Siófok, 2. félidő

17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Diósgyőr

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Hannover

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Fortuna Düsseldorf

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, SC Braga-Benfica

 

    Sport 2

13.00 és 20.15: Darts, BDO World Trophy

18.15: Labdarúgás, török bajnokság, Genclerbirligi-Basaksehir

 

    Eurosport 1

 0.00 és 18.05: Tenisz, US Open

12.20: Autósport, Porsche Szuperkupa, Belgium

14.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

 

    Eurosport 2

 0.00 és 17.15: Tenisz, US Open

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország

13.50: Kerékpár, német körverseny, 3. szakasz

15.50: Autósport, World Endurance bajnokság, Silverstone

 

    Digisport 1

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Wolverhampton Wanderers

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham Hotspur

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-St. Étienne

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lille

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-AS Monaco

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Torino FC

 

    Spíler1 TV

15.00: Ralikrossz világbajnokság, Franciaország

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Mallorca

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid

 

Forrás: MTI