Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-09-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 6., péntek:

    M4 Sport

10.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

16.30 és 18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, női egyéni döntő, lovaglás és kombinált szám

    

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Észtország-Fehéroroszország

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Németország-Hollandia

 

    Sport 2

17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Ciprus-Kazahsztán

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Szlovákia-Horvátország

 

    Eurosport 1

 9.55: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 13. szakasz

18.05: Tenisz, US Open, férfi páros döntő

22.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő

 

    Eurosport 2

13.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország

 

 

szeptember 7., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, középdöntő

11.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

16.30 és 18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, férfi egyéni döntő, lovaglás és kombinált szám

 

    Sport 1

14.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Koszovó-Csehország

17.15: Lóverseny, Nemzeti Ügetőliga

17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Anglia-Bulgária

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Szerbia-Portugália

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny, Kincsem+

16.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája-selejtező, Rocasa Gran Canaria-Banik Most

18.00: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Litvánia-Ukrajna

20.00: Küzdősport, UFC-gála, Abu-Dzabi, Habib Nurmagomedov-Dustin Poirier

 

    Eurosport 1

 0.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Prága

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 14. szakasz

18.00 és 22.00: Tenisz, US Open, vegyes páros és női döntő

 

    Eurosport 2

10.00 és 19.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Franciaország

14.50: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 1. futam

16.20: Lóverseny, Global Champions Tour, Róma

 

    Digisport 1

15.55 és 18.45: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, Vitkovice-Nitra és Fehérvár AV 19-Podhale

 

    Spíler1 TV

14.55: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 1. futam

19.00: Motorsport, FIM gyorsasági salakmotor, Vojens

 

 

szeptember 8., vasárnap:

    M4 Sport

 9.15: Autósport, Forma-3, Olasz Nagydíj, 2. futam

10.15: Kosárlabda, férfi világbajnokság, Kína, középdöntő

14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam

18.15: Öttusa, világbajnokság, Budapest, vegyes váltó döntő, kombinált szám

 

    Sport 1

14.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Örményország - Bosznia-Hercegovina

17.15: Lóverseny, Nemzeti Galoppliga

17.45: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Grúzia-Dánia

20.30: Labdarúgás, Európa-bajnoki selejtező, Finnország-Olaszország

 

    Sport 2

 7.30: Atlétika, 34. Wizz Air Budapest Félmaraton

13.30 és 16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája-selejtező

15.15: Lóverseny, Kincsem+

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Kansas City Chiefs

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-New York Giants

 

    Eurosport 1

11.55: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monza

12.55: Kerékpár, Vuelta a Espana, 15. szakasz

19.00 és 22.00: Tenisz, US Open, női páros és férfi döntő

 

    Eurosport 2

12.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Afyonkarahisar

14.30: Kerékpár, Tour of Britain, 2. szakasz

17.30: Motorsport, superbike brit bajnokság, Oulton Park

 

    Digisport 1

14.55 és 17.45: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna, bronzmérkőzés és döntő

 

    Spíler1 TV

13.10: Motorsport, supersport-világbajnokság, Algarve

14.55: Motorsport, superbike-világbajnokság, Algarve, 2. futam

 

Forrás: MTI