Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-08-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 31., péntek:

    M4 Sport

10.45 és 14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

16.45: Ökölvívás, ifjúsági világbajnokság, Budapest

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

17.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Mountfield-Thomas Sabo Ice Tigers

 

    Eurosport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása

14.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

17.30: Tenisz, US Open

 

    Eurosport 2

17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Roma

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-OGC Nice

 

    Spíler2 TV

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valladolid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Girona

 

szeptember 1., szombat:

    M4 Sport

10.15: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj, 1. futam

11.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, időmérő edzés

16.00: Red Bull kajak-kenu sprintverseny, döntők

16.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Szombathelyi Haladás

19.15: Labdarúgás, NB I, Újpest FC-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Freiburg

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Bayern München

 

    Sport 2

16.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz: Ak Barsz Kazany-SZKA Szentpétervár

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting CP-Feirense

 

    Eurosport 1

 1.00 és 17.30: Tenisz, US Open

14.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

 1.00 és 17.00: Tenisz, US Open

 

    Digisport 1

15.10: Autósport, GT Open, Silverstone, 1. futam

16.10: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 1. futam

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Internazionale

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus 

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes - Paris Saint-Germain

19.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Fehérvár AV 19-Asiago 

 

    Digisport 3

18.10: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Keyserispor

20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Galatasaray

 

    Spíler1 TV

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Liverpool

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Nwcastle United

 

    Spíler2 TV

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Real Sociedad

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-CD Leganés 

 

szeptember 2., vasárnap:

    M4 Sport

 9.15: Autósport, GP3, Olasz Nagydíj, 2. futam

10.45: Forma-2, Olasz Nagydíj, 2. futam

12.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Balatonfüred

15.00: Forma-1, Olasz Nagydíj, futam

17.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MOL Vidi FC

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Fortuna Düsseldorf

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha BSC

 

    Sport 2

13.30: Kézilabda, német férfibajnokság, Ludwigshafen-THW Kiel

15.15: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg-Leipzig

19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Benfica

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Moreirense

 

    Eurosport 1

 1.00 és 18.00: Tenisz, US Open

12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana

 

    Eurosport 2

 1.00 és 17.00: Tenisz, US Open

11.00, 14.00 és 15.00: Motokrossz, világbajnokság, Törökország

12.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Olasz Nagydíj

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Amiens

18.00: Jégkorong, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

13.40: Autósport, EuroFormula Open, Silverstone, 2. futam

14.40: Autósport, GT Open, Silverstone, 2. futam

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli 

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Girondins Bordeaux

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Frosinone 

 

    Spíler1 TV

11.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Bournemouth

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Arsenal

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur

 

    Spíler2 TV

11.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante UD-Valencia CF

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-RCD Espanyol

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-SD Huesca

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Sevilla FC

 

Forrás: MTI