Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-08-04
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 4., péntek:

    M4 Sport

11.45: A labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 4. fordulójának sorsolása

19.45: Atlétika, világbajnokság, 1. nap, London

 

    Sport 1

11.45: A labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 4. fordulójának sorsolása

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sport M

17.00, 19.15 és 21.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: A labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 4. fordulójának sorsolása

13.00: A labdarúgó Európa Liga-selejtező 4. fordulójának sorsolása

20.00: Atlétika, világbajnokság, London, 1. nap

 

    Eurosport 2

18.00: Kerékpár, Lengyel körverseny, 7. szakasz

22.00: Kerékpár, Utah-i körverseny, 5. szakasz

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse

22.55: Tenisz, WTA-torna, Washington 

 

    Digisport 2

21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

 

    Digisport 3

20.25 Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-KRC Genk 

 

    Spiler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 13.55, 15.00:  Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

augusztus 5., szombat:

    M4 Sport

10.45 és 22.15: Atlétika, világbajnokság, 2. nap, London

15.45: Strandlabdarúgás, bajnoki döntő, Siófok

17.45: Labdarúgás, NB I, Balmazújváros-Diósgyőr

20.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

 3.30 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos

14.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayer Leverkusen-Celta Vigo

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Eintracht Frankfurt-Real Betis

18.15: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Liverpool-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

 1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

17.00: Kosárlabda, Team Africa-Team World, gálamérkőzés, Johannesburg

20.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 19.45: Atlétika, világbajnokság, 2. nap, London

 

    Eurosport 2

20.15: Labdarúgás, német Szuperkupa, Borussia Dortmund-Bayern München

22.45: Kerékpár, Utah-i körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Amiens

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-OGC Nice

23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

 

    Digisport 2

 4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

13.10: Autósport, GT Masters, Nürgburgring, 1. futam

18.25: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Tottenham Hotspur-Juventus

22.00: Tenisz, WTA-torna, Washington 

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Racing Strasbourg

 

    Spíler TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30, 14.05, 14.30, 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

 

augusztus 6., vasárnap:

    M4 Sport

10.45 és 21.20: Atlétika, világbajnokság, 3. nap, London

15.30: Labdarúgás, NB II, MTK Budapest-Ceglédi VSE

17.45: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Ferencváros

 

    Sport 1

 5.00: Tenisz, ATP-torna, Los Cabos

14.45: Labdarúgás, angol szuperkupa, Chelsea-Arsenal

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-Villarreal

 

    Sport 2

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 4.00: Küzdősport, UFC, Sergio Pettis-Brandon Moreno, Mexikóváros

17.30: Úszás, világkupa-verseny, Berlin, 1. nap

21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 19.30: Atlétika, világbajnokság, 3. nap, London

16.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, döntő

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, férfi mezőnyverseny

17.00: Motokrossz, világbajnokság, Belgium

22.00: Kerékpár, Utah-i körverseny, 7. szakasz

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

13.00: Autósport, GT Masters, Nürburgring, 2. futam

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Girondins Bordeaux

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Dijon

23:00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, KAA Gent-Royal Antwerp

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, RSC Anderlecht-Oostende

23.00: Tenisz, WTA-torna, Washington

 

    Digisport 3

14.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers

 

    Spíler TV

 8.35, 9.05, 9.35 és 13.20: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

10.55, 12.10, 13.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Cseh Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

20.00: Ralikrossz, világbajnokság, Kanada

 

Forrás: MTI