Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-08-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 16., péntek:

    Sport 1

19.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC 

 

    Sport 2

10.30: Darts, World Series, Melbourne, 1. nap

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Denizlispor-Galatasaray

22.45: Golf, BMW Championship, Medinah, 2. nap

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 5. szakasz

17.00: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 2. szakasz

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Angers

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona

 

augusztus 17., szombat:

    M4 Sport

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Zalaegerszeg

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Diósgyőr

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Augsburg

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04 

20.45: Labdarúgás, török bajnokság, Sivaspor-Besiktas

22.45: Golf, BMW Championship, Medinah, 3. nap

 

    Sport 2

10.30: Darts, World Series, Melbourne, 2. nap

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Benfica

22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Setubal

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 6. szakasz

16.45: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 3. szakasz

20.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Skócia

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham Hotspur

 

    Digisport 2

 1.00, 17.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Monaco

 

    Spíler1 TV

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool

19.00: Motorsport, FIM gyorsasági salakmotor, világbajnoki sorozat, Malilla

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Sociedad

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Granad

 

augusztus 18., vasárnap:

    M4 Sport

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK Budapest-Soroksár

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Anaheim

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Hoffenheim 

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-RB Leipzig

20.15: Golf, BMW Championship, Medinah, 4. nap

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Braga

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

22.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Los Angeles Chargers-New Orleans Saints

 

    Eurosport 1

 0.00: Kerékpár, Tour of Utah, 5. szakasz

13.00: Kerékpár, Postnord Vargarda WestSweden, mezőnyverseny

15.00: Kerékpár, BinckBank Tour, 7. szakasz

16.30: Kerékpár, Arctic Race of Norway, 4. szakasz

22.00: Kerékpár, Tour of Utah, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

12.50: Síugrás, nyári Grand Prix, Zakopane

16.00: Motorsport, motokrossz, világbajnoki sorozat, Imola

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Strasbourg

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes - Paris Saint-Germain 

 

    Digisport 2

20.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

22.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Spíler1 TV

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Crystal Palace

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leicester City

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo Alavés-Levante

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Sevilla

21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe

 

Forrás: MTI