Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-08-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 10., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Atlétika, Eb, Berlin

14.30 és 15.45: Műugrás, Eb, Glasgow

19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi FC-DVSC

 

    Duna World

18.30: Atlétika, Eb, Berlin 

 

    Sport 1

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Guimaraes

 

    Eurosport 1

10.00: Atlétika, Eb, Berlin

16.00: Műugrás, Eb, Glasgow

17.00: Triatlon, Eb, Glasgow

19.05: Atlétika, Eb, Berlin

 

    Eurosport 2

 8.30: Sznúker, World Open, Kína

14.30: Műugrás, Eb, Glasgow

17.45: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz

21.30: Kerékpár, Tour of Utah, 4. szakasz

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Toulouse 

 

    Digisport 2

18.30: Tenisz, ATP-torna, Toronto

22.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal

20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Galatasaray

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

20.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Leicester City

 

augusztus 11., szombat:

    M4 Sport

 8.45: Atlétika, Eb, Berlin

11.45: Nyíltvízi úszás, Eb, csapatverseny, Glasgow

13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVTK

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Chaves

 

    Eurosport 1

 9.00: Atlétika, Eb, Berlin

12.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow

13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow

16.30 és 18.00: Műugrás, Eb, Glasgow

20.00: Atlétika, Eb, Berlin

 

    Eurosport 2

 7.55 és 13.25: Sznúker, World Open, Kína

11.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow

18.30: Triatlon, Eb, vegyes váltó, Glasgow

22.00: Kerékpár, Tour of Utah, 5. szakasz

 

    Digisport 1

 0.30: Tenisz, ATP-torna, Toronto

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Monaco

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Reims

 

    Digisport 2

 3.30: Küzdősport, K-1, Superfight Series, Denver 

19.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal

21.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Bursaspor

 

    Spíler1 TV

13.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur

16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Chelsea

18.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Everton

 

    Spíler2 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.20, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

 

augusztus 12., vasárnap:

    M4 Sport

 8.45: Atlétika, Eb, Berlin és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 

12.15: Strandröplabda, ob és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 

14.45: Műugrás, Eb, Glasgow és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow 

15.45: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Újpest FC

19.00: Atlétika, Eb, Berlin

 

    Sport 1

19.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 3. nap

19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Sporting

 

    Eurosport 1

 9.00 és 19.00: Atlétika, Eb, Berlin

12.15: Kerékpár, Eb, férfi országúti mezőnyverseny, Glasgow

 

    Eurosport 2

 7.55: Sznúker, World Open, döntő, Kína

11.30: Kerékpár, Eb, férfi országúti, Glasgow

13.15: Labdarúgás, U20-as női vb

15.30: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow

20.15: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München

22.30: Kerékpár, Tour of Utah, 6. szakasz

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal

 2.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Amiens 

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Strasbourg

21.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, Sevilla-Barcelona

 

    Digisport 2

18.35: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Trabzonspor

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Caen

 

    Digisport 3

19.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal, döntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto, döntő

 

    Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-West Ham United 

17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City

 

    Spíler2 TV

11.00, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

 

Forrás: MTI