Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-07-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 19., péntek:

    M4 Sport

 9.30: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, csoportkör, Szerbia-Görögország

12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapatverseny, döntő

13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, női 3 méter

18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi párbajtőr és női tőr négyes döntők

 

    Sport 1

20.00: Lóverseny, Kincsem+

20.45: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, Egyiptom, döntő, Szenegál-Algéria

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, negyeddöntők

19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, negyeddöntők

 

    Eurosport 1

13.50: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz

18.15: Vívás, világbajnokság, Budapest

 

    Eurosport 2

 9.40 és 15.25: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

július 20., szombat:

    M4 Sport

 7.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért

12.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, szinkronúszás, csapat szabadgyakorlat

13.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, műugrás, férfi toronyugrás

18.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, női kard és férfi tőr négyes döntők

 

    Sport 1

15.00: Lóverseny, Kincsem+

20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 1. nap

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, elődöntők

19.00: Tenisz, ATP-torna, Newport, elődöntő

21.00: Ökölvívás, profi gála, London, Dillian Whyte-Oscar Rivas

 

    Eurosport 1

13.20: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz

17.50: Vívás, világbajnokság, Budapest

20.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

 

    Eurosport 2

 9.45 és 16.00: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Spíler TV

11.55 és 14.25: Labdarúgás, Premier League Asia Trophy 

17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő

 

július 21., vasárnap:

    M4 Sport

 3.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok

10.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a negyeddöntőbe jutásért

13.00: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők és döntők

16.00: Vívás, világbajnokság, Budapest, férfi kardcsapat és női párbajtőr, bronzmérkőzések, döntők

 

    Sport 1

14.00 és 20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

 

    Sport 2

 3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, San Antonio, Rafael dos Anjos-Leon Edwards

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bastad, döntő

20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 2. nap

 

    Eurosport 1

11.55: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

 

    Eurosport 2

 9.45 és 15.45: Atlétika, U20-as Európa-bajnokság, Boras

 

    Digisport 1

 9.55: Strandlabdarúgás, NB I, Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax - Energia SC Gyöngyös

11.10: Strandlabdarúgás, NB I, Debreceni Egyetemi AC-Bodon Péter FC

13.40: Strandlabdarúgás, NB I, Bodon Péter FC - Titánium Alapítvány-Zebegény Garvittax

14.55: Strandlabdarúgás, NB I, Újhartyán VSE-Bonyhád BFC

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest, döntő

 

    Spíler TV

17.00: Salakmotor, világbajnokság, Olaszország, döntő

 

Forrás: MTI