Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-12-27
A pénteki, szombati és a vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 27., péntek:

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

10.00: Jégkorong, KHL, Amur-Avtomobiliszt

18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Genclerbirligi

20.30: Jégkorong, Spengler Kupa

 

    Eurosport

11.20: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Bormio

 

december 28., szombat:

    M4 Sport

15.30: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - PVSK-VEOLIA

17.45: Jégkorong, Erste Liga, FTC-Telekom - UTE

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

15.15: Jégkorong, Spengler Kupa

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Antalyaspor

20.15: Jégkorong, Spengler Kupa

 

    Eurosport

10.05 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Lienz

11.15: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Bormio

15.15: Síugrás, világkupa, négysáncverseny, Oberstdorf

18.10: Sílövészet, World Team Challenge

 

    Eurosport 2

12.35 és 14.05: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Bournemouth

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Tottenham Hotspur

 

    Digisport 2

17.55: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Slovan Bratislava

 

    Spíler 1

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Everton

20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United

 

december 29., vasárnap:

    M4 Sport

15.30: Kézilabda, női NB I, Érd-Alba Fehérvár KC

17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Wetzlar

16.00: Labdarúgás, Lázár Bence Emléktorna

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Kansas City Chiefs-Los Angeles Chargers

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Tennessee Titans

 

    Eurosport

 9.50 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Lienz

11.00 és 14.00: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, Bormio

17.15: Síugrás, világkupa, négysáncverseny, Oberstdorf

 

    Eurosport 2

11.10: Sífutás, világkupa, Lenzerheide

 

    Digisport 1

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Wolverhampton Wanderers

 

    Spíler 1

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Chelsea