Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-10-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 6., péntek:

    M4 Sport

18.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Sport 1

 8.30, 10.30 és 13.30 : Tenisz, ATP-torna, Peking, negyeddöntő

18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Spanyolország-Albánia

 

    Sport 2

 9.15 és 11.15: Tenisz, ATP-torna, Tokió, negyeddöntő

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Taskent

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Grúzia-Wales

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Olaszország-Macedónia

 

    Sport M

17.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00 és 19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

    

    Eurosport 2

13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Törökország - Új-Zéland

    

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Gibraltár 

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Peking

 

október 7., szombat:

    M4 Sport

 4.50: Forma-1, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés

 8.00: Forma-1, Japán Nagydíj, időmérő edzés

16.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Dordrecht

20.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Svájc-Magyarország

 

    Sport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

15.15: Kézilabda, férfi EHF-kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Csurgó-Dubrava

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO - Midtjylland

 

    Sport 2

 6.00 és 8.30: Tenisz, ATP-torna, Tokió 

15.00: Tenisz, ATP-torna, Peking

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Bosznia-Hercegovina - Belgium

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Bulgária-Franciaország

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Németország-Costa Rica 

15.30: Kerékpár, Lombardiai körverseny

19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

 

    Eurosport 2

13.00: Sznúker, European Masters, Belgium

23.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls - Vancouver Whitecaps

 

    Digisport 1

 8.30 és 11.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

 

    Digisport 2

12.25: Autósport, EuroFormula Open, 1. futam, Jerez

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

19.00: Salakmotor, vb, Lengyelország

 

október 8., vasárnap:

    M4 Sport

 6.30: Forma-1, Japán Nagydíj, futam

10.35: Autósport, Forma-2, 2. futam, Jerez

15.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kisvárda-Budaörs

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősportok, UFC, Tony Ferguson-Kevin Lee, Las Vegas

 9.15: Autósport, TCR-sorozat, Kína

14.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés, Balatonfüred-Valur

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém - THW Kiel

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Németország-Azerbajdzsán

 

    Sport 2

 9.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió

13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves, Sanghaj

17.45: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Litvánia-Anglia

20.30: Labdarúgás, világbajnoki selejtező, Norvégia - Észak-Írország

22.45: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys - Green Bay Packers

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile-Anglia

15.30: Kerékpár, Paris-Tours

19.00: Sznúker, European Masters, Belgium

 

    Eurosport 2

10.45 és 12.30: Autósport, ETC, Csehország

13.00: Sznúker, European Mastert, Belgium

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.55: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Wetzlar

 

    Digisport 2

12.25: Autósport, EuroFormula Open, 2. futam, Jerez,

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins - Nashville Predators

 4.30: Jégkorong, NHL, San José Sharks - Los Angeles Kings

 

Forrás: MTI