Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-07-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 28., péntek:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

12.00: Vizes vb, óriás-toronyugrás férfi 27 m és női 20 m, elődöntő

13.30. Vizes vb, női vízilabda, az 5. helyért, Magyarország-Olaszország

15.00. Vizes vb, női vízilabda, a 3. helyért, Kanada-Oroszország

17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők

20.30: Vizes vb, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Spanyolország

 

    Duna

 9.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, 1. szabadedzés

13.50: Forma-1, Magyar Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

20.00: Darts, World Matchplay, 7. nap

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00, 17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők

 

    Eurosport 2

20.15: Síugrás, nyári GP, Hinterzarten

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Royal Antwerp-Anderlecht

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

 

    Digisport 3

12.10: Autósport, FIA F3, Spa, 1. futam

15.35: Autósport, FIA F3, Spa, 2. futam

 

július 29., szombat:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, előfutamok

11.55: Vizes vb, női óriás-toronyugrás, 20 m, döntő

13.30: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő

15.00: Vizes vb, férfi vízilabda, a 3. helyért, Görögország-Szerbia

17.30: Vizes vb, úszás, elődöntők, döntők

20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, döntő, Magyarország-Horvátország

 

    Duna

10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés

 

    Duna World

18.00: Labdarúgás, NB I, Swietelsky Haladás-Diósgyőri VTK

20.30: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő

 

    Sport 1

11.30 és 15.00:  Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntők 

18.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hertha BSC-Liverpool

20.00: Darts, World Matchplay

 

    Sport 2

12.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, elődöntők

21.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, elődöntő

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15. Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

12.00: Vizes vb, női óriás-toronyugrás, 20 m, döntő

15.30: Kerékpár, Clásica San Sebastián

18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Hollandia-Svédország

20.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Dánia

 

    Eurosport 2

16.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Németország

23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-Orlando City

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, elődöntő

13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Chelsea-Internazionale

15.35: Autósport, FIA F3, Spa, 3. futam

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-FC Bruges

21.55: Autósport, FIA Formula E, Montreal, 1. futam

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, elődöntő

 

    Digisport 3

13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, elődöntő

 

július 30., vasárnap:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, előfutamok

12.00: Vizes vb, férfi óriás-toronyugrás, 27 m, döntő

13.30: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam

17.30: Vizes vb, úszás, döntők

22.00: Vizes vb, záróünnepség

 

    Duna World

18.00: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Újpest FC

 

    Sport 1

 6.00: Küzdősport, UFC, Daniel Cormier-Jon Jones, Anaheim

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bournemouth-Valencia

20.00: Darts, World Matchplay

 

    Sport 2

15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg, döntő

23.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, döntő

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

11.00: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa

15.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Spa

18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Spanyolország

20.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Anglia

 

    Eurosport 2

 4.15: Motorsport, FIM Endurance-Világbajnokság, Szuzuka

15.30: Kerékpár, Lengyel körverseny, 2. szakasz

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-New York City FC

 

    Digisport 1

 0.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Manchester City-Tottenham

 2.05: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid-Barcelona

10.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang, döntő

14.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad, döntő

22.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Juventus-Roma

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Standard Liege

21.55: Autósport, FIA Formula E, Montreal, 2. futam

 

    Digisport 3

21.25: Autósport, Indycar, Mid-Ohio

 

Forrás: MTI