Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-01-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

  

január 5., péntek:

    M4 Sport

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, Falco KC Szombathely-Atomerőmű SE

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Everton

 

    Sport 2

14.00 és 15.45: Tenisz, ATP-torna, Púna, elődöntők

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Derby County

 

    Sport M

12.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi sprint

16.45: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen, selejtező

 

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, negyeddöntő

12.00, 12.30 és 14.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, Ausztrália-Németország

15.30: Tenisz, ATP-torna, Doha, elődöntők

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Udinese

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale 

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen 

18.40: Kosárlabda, Euroliga, Fenerbahce-Baskonia

20.40: Kosárlabda, Euroliga, Real Madrid - Makkabi Tel-Aviv 

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, Euroliga, Brose Bamberg-Himki Moszkva 

 

január 6., szombat:

    M4 Sport

16.00: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország

18.15: Kézilabda, női NB I, Ferencváros-Debrecen

 

    Sport 1

13.15: Labdarúgás, FA Kupa, Fleetwood Town-Leicester City

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Girona

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Betis

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Getafe

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester City-Burnley

18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Norwich City-Chelsea

22.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Kansas City Chiefs-Tennessee Titans

 

    Sport M

13.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 4.30: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, elődöntők

 9.15 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, női óriás-műlesiklás

10.30 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi óriás-műlesiklás

12.00: Sílövészet, világkupa, Németország, női üldözéses verseny

14.30: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, női 10 km-es klasszikus tömegrajtos verseny

15.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi üldözéses verseny

15.45: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, férfi 15 km-es klasszikus verseny

16.30: Síugrás, Négysáncverseny, Bischofshofen

 

    Eurosport 2

 9.00, 11.00 és 13.00: Tenisz, Hopman Kupa, Perth, döntő

14.00: Szánkó, világkupa, Németország, női 1. futam

16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő

21.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Calgary

 

    Digisport 1

 2.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland, döntő

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen, döntő

 9.55: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Hellas Verona

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Atalanta

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Crotone

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Lazio 

 

    Spíler TV

 2.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Buffalo Sabres

19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-St. Louis Blues

 

január 7., vasárnap:

    M4 Sport

17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Graz99ers

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Levante

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo La Coruna

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Madrid

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Los Angeles Rams-Atlanta Falcons

15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Shrewsbury-West Ham United

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Nottingham Forest-Arsenal

19.00: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, Jacksonville Jaguars-Buffalo Bills

22.30: Amerikaifutball, NFL, wild card-mérkőzés, New Orleans Saints-Carolina Panthers

 

    Sport M

13.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Adelboden, férfi műlesiklás

11.30: Sílövészet, világkupa, női váltó

14.30: Sílövészet, világkupa, férfi váltó

 

    Eurosport 2

 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney

10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane, döntő

12.00: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora, női műlesiklás, 2. futam

14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Val di Fiemme, 9 km-es férfi szabadstílusú verseny

 

    Digisport 1

 2.00, 4.00 és 6.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney

 

    Digisport 2

 2.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

 

    Spíler TV

 4.05: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Anaheim Ducks

19.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-New Jersey Devils

23.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Florida Panthers

 

Forrás: MTI