Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-06-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 26., péntek:

    Sport 1

18.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, 1. elődöntő, Budapest

20.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, 2. elődöntő, Budapest

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

19.15: Kézilabda, férfi és női Bajnokok Ligája, sorsolás

 

    Eurosport

13.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham, elődöntők

21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Németország-Franciaország

 

    Eurosport 2

11.45: Ausztrálfutball-liga, 13. forduló, Sydney Swans-Richmond

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

12.30: Motorsport, gyorsasági vb, Holland Nagydíj, időmérő edzés, Moto3

13.25: Motorsport, gyorsasági vb, Holland Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP

14.05: Motorsport, gyorsasági vb, Holland Nagydíj, időmérő edzés, MotoGP, Moto2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Eastbourne, elődöntők

 

    Digisport 2

6.00-21.00: Európa Játékok, Baku

 

Június 27., szombat:  

    Sport 1

23.30: Labdarúgás, Copa America, negyeddöntő, Brazília-Paraguay

 

    Sport 2

13.55: Lóverseny, ügető, 23. versenynap

 

    Eurosport 

1.30: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Kína-Egyesült Államok

8.30: Asztalitenisz, Super Series, Japán

12.30: Kajak-kenu: Kenu szlalom világkupa, Lengyelország

15.00: Tenisz, ATP-torna, Nottingham

21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Ausztrália-Japán

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Brisbane Lions-Adelaide Crows

15.00: Autósport, túraautó-világbajnokság, Le Castellet

22.00: Atlétika, Egyesült Államok, országos bajnokság

 

    Digisport 1

10.50: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Motorsport, Holland Nagydíj, Moto2, futam     

13.40: Motorsport, Holland Nagydíj, MotoGP, futam 

15.00-21.25: Európa Játékok, Baku

20.00: Vízilabda, férfi Világliga, elődöntő

22:30: Autósport, IndyCar, Auto Club Speedway, Fontana

 

    Digisport 2

6.00-21.00: Európa Játékok, Baku

21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Avaí-Grémio

 

Június 28., vasárnap:

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, Timothy Bradley-Jesse Vargas, nemzetközi profi gála, Carson

16.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, bronzmérkőzés, Budapest

18.45: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, döntő

 

    Sport 2

13.55: Lóverseny, galopp, 13. versenynap

 

    Eurosport 

1.30: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, Anglia-Kanada

8.30: Asztalitenisz, Super Series, Japán

12.30 és 13.30: Autósport, túraautó-világbajnokság, Le Castellet

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, New York City FC-New York Red Bulls

 

    Eurosport 2

12.00: Kajak-kenu: Kenu szlalom világkupa, Lengyelország

22.00: Atlétika, Egyesült Államok, országos bajnokság

 

    Digisport 1

8.55: Autósport, Audi TT Kupa, Norisring 

10.35: Autósport, FIA F3, Norisring 

20.00: Vízilabda, férfi világliga, döntő    

 

    Digisport 2

6.25-18.00: Európa Játékok, Baku

21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras-Sao Paulo

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Flamengo

 

Forrás: MTI