Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-08-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 23., péntek:

    M4 Sport

 9.15 és 17.15: Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged

20.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Észtország, Budapest

 

    Sport 1

 8.00: Darts, World Series, Hamilton

20.00: Lósport, Kincsem+

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Göztepe

21.30: Golf, Atlanta

 

    Eurosport 1

11.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba

14.50: Lovassport, Európa-bajnokság, Rotterdam

18.35: Tenisz, US Open, selejtező

 

    Eurosport 2

15.20: Kerékpár, dán körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.10, 14.05 és 15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

    Spíler2 TV

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla FC

21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villarreal

 

augusztus 24., szombat:

    M4 Sport

 9.15 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

11.15 és 14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged

17.45: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Debrecen

20.15: Röplabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Románia, Budapest

 

    Duna World

17.25 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

 

    Sport 1

 1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, elődöntők

 8.00: Darts, World Series, Hamilton

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Werder Bremen

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayern München

20.45: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Fenerbahce

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Detroit Lions-Buffalo Bills

15.00: Lósport, Kincsem+

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-FC Porto

23.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem, döntő

 

    Eurosport 1

 0.00: Tenisz, US Open, selejtező

11.30: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba

13.30: Kerékpár, Tour de l'avenir, 9. szakasz

15.00 és 16.50: Nyári sílövészet, világbajnokság, Minszk

18.50: Kerékpár, Vuelta a Espana, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, dán körverseny, 4. szakasz

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City-Chelsea

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli

 

    Digisport 2

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Girondins Bordeaux

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Nantes

 

    Spíler1 TV

 8.45: Autósport, V8 Supercars bajnokság

 9.55, 10.50 és 11.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

15.15: Labdarúgós, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

17.55: Labdarúgós, angol bajnokság, Liverpool-Arsenal

 

    Spíler2 TV

13.35, 15.10 és 16.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 1. időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

14.00, 15.35 és 16.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, 2. időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Eibar

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Valladolid

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valencia

 

augusztus 25., vasárnap:

    M4 Sport

 9.15 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

11.15 és 14.45: Kajak-kenu, világbajnokság, Szeged

17.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Ferencváros

 

    Duna World

17.25 Úszás, junior-világbajnokság, Budapest

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, német férfibajnokág, Leipzig-Füchse Berlin

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-VfL Wolfsburg

20.30: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasay-Konyaspor

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

16.00: Kézilabda, német férfibajnokág, Melsungen - Flensburg-Handewitt

19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Portimonense-Sporting CP

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Gil Vicente-SC Braga

 

    Eurosport 1

13.30: Kerékpár, Tour de l'avenir, 10. szakasz

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00: Autósport, Szuzuka

14.00 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Svédország

15.00: Lovassport, Európa-bajnokság, Rotterdam

 

    Digisport 1

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester City

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AC Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Nimes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Rennes

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Toulouse

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio

 

    Spíler1 TV

 9.55, 10.35, 10.55: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, bemelegítés, Moto3, MotoGP, Moto2 

11.55, 13.20, 15.05: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Leicester City

 

    Spíler2 TV

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Espanyol

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Atlético Madrid

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Real Betis

 

Forrás: MTI