Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-02-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 2., péntek:

    M4 Sport

13.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege

19.00: Röplabda, női Extraliga, Fatum-Nyíregyháza - Linamar-Békéscsabai RSE

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, valenciai körverseny, 3. szakasz

17.45: Síugrás, vk, Willingen

19.45: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

13.45: Sznúker, német Masters, Berlin

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Borussia Dortmund

22.30: Pályakerékpár, Koppenhága

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Metz

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

19.25: Kézilabda, német bajnokság, All Star-mérkőzés

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Unicaja Málaga

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Panathinaikosz

 

február 3., szombat:

    M4 Sport

13.00: Repülősport, Red Bull Air Race, Abu-Dzabi

14.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege

18.00: Kézilabda, férfi NB I, Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE

20.00: Vízilabda, férfi ob I, PannErgy-Miskolci VC - ZF-Eger

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla

16.00: Labdarúgás, La Liga, Betis-Villarreal

18.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, La Liga, Levante-Real Madrid

23.00: Ökölvívás, profi gála, London, Lawrence Okolie-Isaac Chamberlain

 

    Sport 2

14.00: Kézilabda, női BL, Rosztov-Don - Krim Mercator Ljubljana

19.00: Kézilabda, női BL, Buducnost Podgorica-Thüringer HC

21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Chicago Bulls

 

    Eurosport 1

10.15 és 12.30: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

14.30: Kerékpár, valenciai körverseny, 4. szakasz

16.00: Síugrás, vk, Willingen

20.00: Autósport, Formula-E, Santiago

21.15: Sznúker, német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-RB Leipzig

20.30: Pályakerékpár, Koppenhága

 

    Digisport 1

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.25. Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Crotone

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Toulouse

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Standard Liége

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Bordeaux

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals

13.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City

15.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Huddersfield Town

18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Everton

 

február 4., vasárnap:

    M4 Sport

13.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege

17.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Belém, Lyoto Machida-Eryk Anders

14.45: Kézilabda, női BL, Midtjylland-CSM Bucuresti

16.45: Kézilabda, női BL, Metz - FTC-Rail Cargo Hungaria

23.55: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, New England Patriots-Philadelphia Eagles

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Barcelona

20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Valencia

 

    Eurosport 1

10.00: Síugrás, vk, Willingen

12.00: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

15.00: Kerékpár, valenciai körverseny, 5. szakasz

19.45: Sznúker, német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

12.00: Hódeszka, vk, Feldberg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Eintracht Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hamburger SV-Hannover 96

 

    Digisport 1

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

12.10: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma

14.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Sassuolo

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Charleroi

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lyon

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AC Milan

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Nantes

20.40: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Napoli

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár, döntő

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Pittsburgh Penguins

 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning

14.45: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Newcastle United

17.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Tottenham Hotspur

 

Forrás: MTI