Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-09-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 14., péntek:

    M4 Sport

10.15 és 14.15: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

16.45: Úszás, világkupa, Doha

19.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Almere, Hollandia-Magyarország

21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budakalász

 

    Duna World

14.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt

 

    Eurosport 1

 8.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz

22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

19.00: Falmászás, világbajnokság

 

    Digisport 1

18.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Nové Zámky

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Saint-Étienne

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Kasimpasa

 

    Spíler2 TV

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Rayo Vallecano

 

 

szeptember 15., szombat:

    M4 Sport

11.45 és 14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-DVSC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Ferencváros

 

    Duna World

15.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Makkabi Ramat Gan

17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Veszprém-Vive Kielce

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke

 

    Eurosport 1

 7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

14.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

11.15 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Portugália, időmérő és 1. futam

15.00 és 21.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d'Or

19.00: Falmászás, világbajnokság

 

    Digisport 1

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina 

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone

 

    Digisport 2

 2.30: Küzdősport, Superfight Series, Chicago

14.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Monaco 

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Malatyaspor

 

    Spíler1 TV

 8.10: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid

 

 

szeptember 16., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam

16.15: Kézilabda, női NB I, Győr-DVSC

17.45: Labdarúgás, Merkantil Liga, Vasas-Kaposvár

 

    Duna World

12.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Göppingen-Stuttgart

15.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Silkeborg-Csehovszkije Medvegyi

17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, visszavágó, Makkabi Ramat Gan-Vác

19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Zagreb-Szeged

 

    Sport 2

 9.00: Futás, maraton, Berlin,

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Nürnberg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Green Bay Packers

 

    Eurosport 1

 7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő

14.00: Kerékpár, női World Tour, Madrid

16.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz

22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon

 

    Eurosport 2

 7.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d'Or

15.45: Autósport, Blancpain Sprint Series, Nürburgring

23.15: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Chicago Fire-Orlando City FC

 

    Digisport 1

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, döntő

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Chievo

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo 

17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Zilina 

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan 

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Guingamp

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nimes

19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Fenerbahce

 

    Spíler1 TV

 9.00: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 1. futam

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhapmton Wanderers-Burnley

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United

 

    Spíler2 TV

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes-Villarreal

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Levante

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

 

Forrás: MTI