Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-01-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 10., péntek:

    M4 Sport

18.15: Kosárlabda, férfi NB I, Debrecen-Oroszlány

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország-Ausztria

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves

22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto

 

    Sport 2

14.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 1

 9.50 és 13.40: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

14.20: Sílövészet, világkupa, Oberhof

17.55: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Marseille

 

    Digisport 3

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland

 

január 11., szombat:

    M4 Sport

15.30: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Heerenveen

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Paks-Fehérvár

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Debrecen-Banik Most

15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Oroszország

18.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Izland

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Orihuela-Villarreal

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Minnesota Timberwolves

 

    Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Club Haro Deportivo-Osasuna

15.00: Lósport, Kincsem+

17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Bistrita-Nasaud - Érd

19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sestao River-Athletic Bilbao

22.30: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, San Francisco 49ers-Minnesota Vikings

 

    Eurosport 1

 9.20: Szánkó, világkupa, Altenberg

10.20 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense

14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof

15.40: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

 

    Eurosport 2

 9.50 és 13.20: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

10.50: Szánkó, világkupa, Altenberg

11.40: Sílövészet, világkupa, Oberhof

14.00: Sífutás, világkupa, Drezda

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

 

    Digisport 2

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice

 

    Digisport 3

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Montpellier

 

    Spíler 1

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Liverpool

 

 

január 12., vasárnap:

    M4 Sport

14.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Franciaország-Spanyolország

15.30: Labdarúgás, női teremkupa, Szigetszentmiklós, a 3. helyért és döntő

17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Hollandia-Izrael

19.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Escobedo-Sevilla

14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Magura Cisnadie-Siófok

15.45: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország - Észak-Macedónia

20.00: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Baltimore Ravens-Tennessee Titans

16.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Ceuta-Real Sociedad

21.00: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, Kansas City Chiefs-Houston Texans

 

    Eurosport 1

 9.00: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense

10.20 és 13.25: Alpesi sí, világkupa, Adelboden

12.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof

14.30: Sílövészet, világkupa, Oberhof

15.15: Síugrás, világkupa, Val di Fiemme

19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

10.00 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Lausanne

11.30: Alpesi sí, világkupa, Altenmarkt-Zauchense

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna

18.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, döntő

 

    Digisport 2

 5.00: Tenisz, WTA-torna, Auckland

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL

17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Juventus

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Dornbirn

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AS Monaco

 

    Spíler 1

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Watford

 

Forrás: MTI