Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-07-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 14., péntek:

    M4 Sport

10.45: Vizes vb, műugrás, férfi 1 m selejtező, és szinkronúszás, szóló technikai selejtező

13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés

15.45: Vizes vb, műugrás, női 1 m selejtező, és szinkronúszás, páros technikai selejtező

20.45: Vizes vb, megnyitóünnepség

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.45: Kerékpár, Tour de France, 13. szakasz

17.45: Atlétika, ifjúsági világbajnokság, Nairobi

18.45: Atlétika, U23-as Európa-bajnokság, Lengyelország

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, Wimbledon

 

július 15., szombat:

    M4 Sport

 8.45 és 9.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv

 9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 5 km, döntő, és műugrás, férfi páros 3 m, selejtező

11.00: Vizes vb, szinkronúszás, szóló technikai döntő

13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, időmérő edzés

16.00: Vizes vb, műugrás, női 1 m, döntő

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Haladás

 

    Sport 1

14.00: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen

15.15: Labdarúgás, Telekom Kupa, elődöntő, Bayern München-Hoffenheim

16.30: Labdarúgás, Telekom Kupa, a 3. helyért

17.45: Labdarúgás, Telekom Kupa, döntő

20.30: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

 

    Sport 2

14.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Kerékpár, Tour de France, 14. szakasz

18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, döntő, Portugália-Anglia

 

    Eurosport 2

10.00: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, selejtező

13.00: Vizes vb, vegyes szinkrontoronyugrás, döntő

15.00: Tenisz, Wimbledon, női döntő, Venus Williams-Garbine Muguruza Blanco 

17.30: Síugrás, nyári Grand Prix

19.15: Vizes vb, férfi szinkronműugrás 3 m, döntő

21.00: Túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj, időmérő

 

    Digisport 1

 1.30: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-Los Angeles Galaxy

13.45: Kerékpár, Tour de Ring

17.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 1. futam

21:55: Autósport, Formula E, New York, 1. futam

 

    Digisport 2

 1.30 és 4.00: K1, Glory-sorozat, Superfight Series, New York

 

július 16., vasárnap:

    M4 Sport

 8.45, 9.45 és 11.45: Kajak-kenu, Európa-bajnokság, Plovdiv

 9.45: Vizes vb, nyíltvízi úszás, női 10 km, döntő és toronyugrás, női páros 10 m selejtező

11.00 és 12.00: Vizes vb, szinkronúszás, páros technikai döntő

14.00: Forma-1, Brit Nagydíj, futam

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia

18.45: Vizes vb, toronyugrás, női páros 10 m, döntő

19.45: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Magyarország-Japán

 

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, Star Sixes, nemzetközi torna, London

 

    Sport 2

11.00, 12.00, 15.00, 16.00: Strandröplabda, Alanya Masters, elődöntő és helyosztók

21.00: Küzdősport, UFC, Gunnar Nelson-Santiago Ponzinibbio, Glasgow

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, selejtező

13.00: Kerékpár, Tour de France, 15. szakasz

18.15: Motorsport, FIA endurance világbajnokság, Nürburgring

19.15: Vizes vb, női szinkrontoronyugrás, döntő

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Dánia-Belgium

 

    Eurosport 2

11.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone

15.00: Tenisz, Wimbledon, férfi döntő

18.00: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia-Norvégia

20.00: FIA túraautó-világbajnokság, Argentin Nagydíj

 

    Digisport 1

10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Nürburgring, 2. futam

13.50: Kerékpár, Tour de Ring

18.55: Autósport, Formula E, New York, 2. futam

21.25: Autósport, IndyCar, Toronto

 

    Digisport 2

 9.50: Kerékpár, Tour de Ring

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Rabat

 

Forrás: MTI