Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-05-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 26., péntek:

    M4 Sport

 8.15: Kajak-kenu, világkupa, előfutamok, Szeged

12.00: Túraautó-vb, Német Nagydíj, Nürburgring, időmérő

17.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, az 5-6. helyért

18.50: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, 1. elődöntő

20.20: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, 2. elődöntő

 

    Sport 1

13.00: Lóverseny, futam

 

    Sport 2

14.30 és 16.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon, elődöntők

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Németország-Vanuatu

12.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs, sorsolás

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00 és 18.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező

12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Anglia-Koreai Köztársaság

15.00: Tenisz, ATP-torna, Genf, elődöntő

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

 

    Spíler TV

10.40, 15.25 és 16.40: Motorsport, superbike-vb, Donington Park, szabadedzések

 

május 27., szombat:

    M4 Sport

9.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged, döntők

11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam

12.30: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam

13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő edzés

15.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, a 3. helyért, döntő

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, utolsó forduló, Budapest Honvéd-Videoton

 

    Sport 1

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, rájátszás

16.00: Kézilabda, Challenge Kupa, döntő, AHC Potaissia Turda - Sporting Portugal

17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea

21.00: Ökölvívás, profi gála, Sheffield, Kell Brook-Errol Spence

 

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP 250-es torna, Lyon, döntő

20.00: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam

12.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam

13.30. Kerékpár, Giro d'Italia, 20. szakasz

 

    Eurosport 2

9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Portugália-Irán

12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Japán-Olaszország

15.00: Tenisz, ATP 250-es torna, Genf, döntő

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg 

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna

21.10 Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona-Alaves 

 

    Digisport 2

15.40: Autósport, Euroformula Open, Spa, 1. futam 

16.40 Autósport, GT Open, Spa, 1. futam 

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Chievo

22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Eugene

 

    Digisport 3

21.35: Labdarúgás, argentin bajnokság 

 

    Spíler TV

11.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.

12.20: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.

12.55: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.

13.20: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.

13.55: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.

14.20: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.

15.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, 1. futam

18.00: Salakmotor, FIM Speedway Grand Prix, Lettország

 

május 28., vasárnap:

    M4 Sport

10.15: Kajak-kenu, világkupa, Szeged, döntők

13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam

18.50: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga

 

    Sport 1

2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Cleveland Cavaliers-Boston Celtics, 6. mérkőzés (ha szükséges)

19.00: Ketrecharc, UFC Fight Night, Stockholm, Alexander Gustafsson-Glover Teixeira

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, Portugál Kupa, döntő, Benfica-Guimaraes

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

7.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Franciaország - Új-Zéland

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

14.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 21. (utolsó) szakasz

17.30: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Eurosport 2

9.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Monaco

11.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs

 

    Digisport 1

5.00: Ökölvívás, profi gála, Premier Boxing Champions 

14.55: Kézilabda, német bajnokság, Flensburg-Löwen

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa 

20.25: Labdarúgás, Palermo-Empoli és Crotone-Lazio

22.55 Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

14.10: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam 

15.55: Labdarúgás, skót bajnokság, rájátszás, Hamilton-Dundee United 

18.10: Autósport, IndyCar, Indy-500 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Napoli 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, rájátszás, Lorient-Troyes 

 

    Spíler TV

12.00: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, futam

12.55: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, futam

15:00: Autósport, RallyCross-világbajnokság, Egyesült Királyság

 

Forrás: MTI