Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-08-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 25., péntek:

    M4 Sport

10.00 és 14.00: Forma-1, Belga Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, selejtező, MTK Hungária-Sporting

 

    Sport 1

 9.45, 11.45, 14.45, 16.45 és 18.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, csoportmérkőzések

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

19.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Red Bull München-Comarch Cracovia

21.30: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

 

    Sport M

15.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Universiade, Tajpej, műugrás, férfi szinkron 3 m, döntő

11.00: Universiade, Tajpej, atlétika

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

18.00: Kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria

22.00: Lovaglás, Európa-bajnokság, Göteborg

 

    Eurosport 2

11.00: Universiade, Tajpej, vívás

13.00: Universiade, Tajpej, úszás

16.30: Kerékpár, Pro Otztalter, Ausztria

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hamburg

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a csoportkör sorsolása

20.30: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-St. Étienne

 

    Digisport 2

21.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

 

    Spíler TV

10.00, 11.00 és 12.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

14.05, 15.00 és 16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 

augusztus 26., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Kajak-kenu, vb, döntők, Racice

13.30: Forma-1, Belga Nagydíj, időmérő edzés

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Paksi FC

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - Debreceni VSC

 

    Sport 1

 1.00 és 3.00: Tenisz, ATP-torna, Winston Salem

14.45, 16.45 és 18.45: Kézilabda, Elek Gyula Kupa, helyosztók

22.00: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-Atlético Madrid

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Seattle Seahawks-Kansas City Chiefs

15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Frölunda-KAC

18.15: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Barcelona

20.15: Röplabda, férfi Eb, Lengyelország-Finnország

23.00: Tenisz, ATP-torna, Winston Salem

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Universiade, atlétika, Tajpej

13.30: Kerékpár, Tour l'Avenir, 8. szakasz

15.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00: Universiade, műugrás, női 3 m, döntő, Tajpej

11.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hakuba

13.00: Universiade, úszás, Tajpej

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München 

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hertha BSC

 

    Digisport 1

 2.00 és 5.00: Küzdősport, K-1, Chicago

15.15: Kézilabda, felkészülési torna, Celje-Kielce

17.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Juventus 

20.25: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Internazionale

 

    Digisport 2

 1.00 és 21.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven

17.45: Kézilabda, felkészülési torna, Veszprém-Plock

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Bologna

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Amiens-Nice

 

    Spíler TV

10.00, 11.00 és 12.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő

14.30, 15.05 és 15.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés, időmérő

16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő

18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Leicester City

20.45: Salakmotor, vb, Gorzow

 

    Prime

13.25: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Manchester City

 

augusztus 27., vasárnap:

    M4 Sport

 8.45: Autósport, GP3, Belga Nagydíj

 9.45: Kajak-kenu, vb, döntők, Racice

13.15: Forma-1, Belga Nagydíj, futam

16.45: Labdarúgás, NB II, Győr-Békéscsaba

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Ferencváros

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, Floyd Mayweather-Conor McGregor, Las Vegas

18.00: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Athletic Bilbao

20.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Sevilla

22.15: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia

 

    Sport 2

 2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, LA Rams-LA Chargers

14.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Jönköping-Esbjerg

19.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Tennessee Titans-Chicago Bears

22.30: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Washington Redskins-Cincinnati Bengals

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Universiade, műugrás, csapat döntő, Tajpej

11.15: Autósport, Porsche szuperkupa, 2. futam, Belgium

15.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

22.30: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

 

    Eurosport 2

 1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls - New York City FC

14.15: Autósport, supercar, Hungaroring

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Freiburg

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Schalke

 

    Digisport 1

 3.40: Autósport, IndyCar, Illinois

13.15: Kézilabda, felkészülési torna, gálamérkőzés

15.15 és 17.45: Kézilabda, felkészülési torna, helyosztók

20.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta 

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Hüttenberg 

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Strasbourg

17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Sassuolo

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Marseille

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee-Hibernian

15.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Rangers

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Anderlecht

20.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Cagliari

 

    Spíler TV

10.35, 11.05 és 11.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, bemelegítés

13.10, 14.30 és 16.20: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

 

    Prime

14.25: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Stoke City

16.55: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Arsenal

 

Forrás: MTI