Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-03-08
A pénteki, szombat és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 8., péntek:

    M4 Sport

13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szófia

 

    Sport 1

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Thüringer

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bremen-Schalke

 

    Sport 2

17.00: Cselgáncs, Grand Prix, Marrákes

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Spindleruv Mlyn

16.00: Sílövészet, világbajnokság, Östersund

19.15: Síugrás, világkupa, Oslo

20.30: Sznúker, The Players Championship, Preston

 

    Eurosport 2

13.50: Sznúker, The Players Championship, Preston

18.15: Hódeszka, világkupa, Mammoth Mountain

21.45: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain

 

    Digisport 1

20.15: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese

22.40: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Graz

22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Barcelona

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Himki Moszkva

 

    Spíler1 TV

11.45, 12.40 és 13.40: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 1. szabadedzés 

16.05, 17.00 és 18.00: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 2. szabadedzés 

 

    Spíler2 TV

21.45: Labdarúgás, La Liga, Bilbao-Espanyol

 

március 9., szombat:

    M4 Sport

12.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világbajnokság, Szófia

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MOL Vidi FC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Ferencváros

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Odense

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Kristiansand-Győr

21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Sporting

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Wolfsburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora

10.30 és 13.30: Alpesi sí, vk, Spindleruv Mlyn

14.30: Síugrás, vk, Oslo

16.30: Sílövészet, vb, Östersund

19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

 

    Eurosport 2

 8.45 és 13.30: Északi összetett, vk, Oslo

10.00: Sífutás, vk, Oslo

12.30 és 14.00: Kerékpár, Strade Bianche

18.15: Szabadstílusú sí, vk, Mammoth Mountain

21.45: Hódeszka, vk, Mammoth Mountain

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

15.40: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham

18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Watford

20.30: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Milan

22.40: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg-Lyon

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Fenerbahce

20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Bordeaux

22.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Minnesota Wild

13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Brighton

15.55, 16.20 és 17.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő 

21.00: Jégkorong, NHL, Colorado Avalanche-Buffalo Sabres

 

    Spíler2 TV

11.25, 12.20 és 13.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés 

16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Leganés

18.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Vallecano

20.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Huesca

 

 

március 10., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, vb, Szófia

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Vác

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC-gála, Wichita

14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Ljubljana

16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Siófok-Storhamar

21.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Feirense-Porto

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, 2. Bundesliga, St. Pauli-Hamburg

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Nürnberg

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Leverkusen

20.30: Kosárlabda, NBA, Philadelphia 76ers-Indiana Pacers

 

    Eurosport 1

 4.45 és 9.00: Autósport, Formula-E, Hongkong

12.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora

13.30 és 16.15: Sílövészet, vb, Östersund

14.30: Síugrás, vk, Oslo

19.55: Sznúker, The Players Championship, Preston

 

    Eurosport 2

 9.15: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora

11.30: Sífutás, vk, Oslo

13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 1. szakasz

15.00: Sznúker, The Players Championship, Preston

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

12.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Cagliari

14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-SPAL

17.10: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Lazio

22.40: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

 0.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Atalanta

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Konyaspor

22.40: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Etienne-Lille

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Nice

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Toronto Maple Leafs

12.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Burnley

14.35: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Wolverhampton

17.35: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, MotoGP, futam

22.00: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Detroit Red Wings

 

    Spíler2 TV

14.40 és 16.20: Motorsport, gyorsasági-vb, Katari Nagydíj, Moto3 és Moto2, futam

18.15: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Madrid

 

Forrás:: MTI