Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-08-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 9., péntek:

    Sport 1

20.00: Lóverseny

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Uerdingen-Borussia Dortmund

23.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 2. nap

 

    Sport 2

11.00: Darts, World Series, Brisbane

17.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női negyeddöntők

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság

18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Norwich City

 

    Digisport 2

18.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Osztrák Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

augusztus 10., szombat:

    M4 Sport

16.45: Labdarúgás, NB I, Kaposvár-Mezőkövesd

19.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Újpest

 

    Sport 1

 9.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, női elődöntők, férfi negyeddöntők

18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Würzburg-Hoffenheim

21.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 3. nap

 

    Sport 2

11.00: Darts, World Series, Brisbane Masters, 2. nap

16.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi negyeddöntők, női helyosztók

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Gil Vicente-FC Porto

22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Pacos Ferreira

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság

16.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar

18.05: Lovaglás, Global Champions Tour, Valkenswaard

 

    Digisport 1

 0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Stade Reims

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-St. Étienne

 

    Digisport 2

 1.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Everton

21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

 

    Digisport 3

20.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Rennes

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Aston Villa

 

augusztus 11., vasárnap:

    M4 Sport

17.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MOL Fehérvár FC

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Montevideo, Valentina Sevcsenko-Liz Carmouche

15.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Osnabrück-RB Leipzig

18.45: Lóverseny, Nemzeti Galoppliga

19.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Marítimo-Sporting CP

 

    Sport 2

11.00: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi elődöntők

15.00: Lóverseny, Kincsem+

16.45: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi helyosztók

20.00: Golf, The Northern Trust, Jersey City, 4. nap

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nemzetközi bajnokság

18.30: Atlétika, csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, országúti Európa-bajnokság, Alkmaar

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

 2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nimes

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Metz

19.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

 

    Spíler1 TV

 8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

10.40, 12.00 és 12.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea

 

Forrás: MTI