Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-01-19
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 19., péntek:

    M4 Sport

11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, jégtánc rövidprogram

16.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Németország-Csehország

20.15: Kézilabda, férfi Eb, középdöntő, Szlovénia-Dánia

 

    Sport 2

17.30 Jégkorong, KHL, Ak Barsz-Slovan Bratislava

 

    Eurosport 1

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, vk, férfi sprint, Antholz

15.45: Síugrás, sírepülő vb, Oberstdorf

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

10.15: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Cortina d'Ampezzo

11.30: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Moszkva, férfi szabadprogram

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Marseille

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Fenerbahce

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Real Madrid

 

    Digisport 3

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-CSZKA Moszkva

 

január 20., szombat:

    M4 Sport

14.57: Kézilabda, női NB I, Vác-FTC

17.12: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő, DVTK Jegesmedvék-UTE

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Girona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Amur

18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Svédország-Franciaország

20.30: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Horvátország-Norvégia

 

    Eurosport 1

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

11.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi lesiklás

14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi üldözéses verseny

15.45: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

13.00: Sífutás, vk, Planica, férfi és női klasszikus sprint

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1.FC Köln

 

    Digisport 1

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Montpellier-Leinster

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Bordeux

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Dijon

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Eupen

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Toulouse

 

    Digisport 3

16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Clemont Auvergne-Ospreys 

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Lille

 

    Spíler TV

4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Chelsea

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester United

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle United

21.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Winnipeg Jets

 

január 21., vasárnap:

 

    M4 Sport

15.00: Asztalitenisz, World Tour-verseny, döntők

 

    Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC 220, Boston

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Leganés

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo

18.15: Kézilabda, Férfi Eb, középdöntő, Németország-Dánia

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Barcelona

 

    Sport 2

21.00: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, New Englang Patriots-Jacksonville Jaguars

hétfő 0.30: Amerikaifutball, NFL, főcsoportdöntő, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings

 

    Eurosport 1

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.45: Sílövészet, vk, Antholz, férfi tömegrajtos verseny

16.00: Síugrás, sírepülő-vb, Oberstdorf

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, döntő, London

 

    Eurosport 2

5.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

10.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam

11.30: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás

13.15: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 2. futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hannover 96

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Chievo

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AC Milan

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Metz

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-PSG

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Saint-Étienne

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk-Anderlecht

 

    Spíler TV:

1.00: Jégkorong NHL, Montreal Canadiens-Boston Bruins

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Tottenham Hotspur

23.35: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Vegas Golden Knights

 

Forrás: MTI