Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-03-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 13., péntek:

    Duna World

15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, elődöntő

 

    Duna

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK - PMFC-Matias

 

    Sport 1

20:30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Deportivo La Coruna

23.55: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Dallas Stars

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz

17.00: Sílövészet, világbajnokság, női váltó

18.30: Alpesi sí, vk, Aare

21.00: Ökölvivás, brit bajnokság, Borg-C. Ware

 

    Eurosport 2

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz

17.00: Síugrás, női világbajnokság, Oslo

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

11.00: Műugrás, vk, Peking

18.40: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Bastia

22.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

11.00: Műugrás, vk, Peking

19.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, top16, Olympiakosz-Fenerbahce

 

Március 14., szombat:  

    Duna

6.45: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Videoton FC

15.15 és 17.45: Kosárlabda, női Magyar Kupa, nyolcas döntő, bronzmérkőzés és döntő

21.25: Ökölvívás, "Magyar Ring" - Ferobox profi gála, Cegléd

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Ferencváros

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás - DVSC-TEVA

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Paksi FC 

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-FC Barcelona

21.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Chicago Blackhawks

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető, 8. versenynap

19.00: Kosárlabda, férfi Adria Liga, Krka-Szolnoki Olaj

    

    Sportklub

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Empoli

 

    Eurosport

9.15 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora

10.30 és 13.30: Alpesi sí, világkupa, Aare

11.00 és 18.00: Síugrás, világkupa, Oslo

12.00: Északi összetett, világkupa, Oslo

14.30: Sífutás, világkupa, Oslo

16.30: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti 

21.00: Pankráció

 

    Eurosport 2

9.30: Északi összetett, világkupa, Oslo

11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

12.30: Hódeszka, világkupa, Svájc

13.30: Hódeszka, világkupa, Csehország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-1. FC Köln

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-QPR    

15.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, La Rioja - MKB-MVM Veszprém

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City 

23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 2

11.05: Műugrás, világkupa, Peking    

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Juventus

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

Március 15., vasárnap: 

    Duna

5.30: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam

 

    Sport 1

1.45: Ökölvívás, nemzetközi profi gála, Montreal, Szergej Kovaljov-Jean Pascal

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Villarreal

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Heerenveen-Ajax Amsterdam

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Las Palmas-Real Betis

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Elche

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Levante

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.15 és 12.15: Alpesi sí, világkupa, Kranjska Gora

10.30: Sífutás, világkupa, Oslo

13.30 és 16.00: Sílövészet, világbajnokság, Kontiolahti

14.15: Síugrás, világkupa, Oslo

 

    Eurosport 2

11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

13.30: Kerékpár, Párizs-Nizza, 8. szakasz, Franciaország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-SC Freiburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hannover 96

 

    Digisport 1

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Metz-Győri Audi ETO     

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Olympique Lyon

23.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 2

7.10: Műugrás, világkupa, Peking    

13.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer-Lipcse    

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cesena     

23.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Forrás: MTI