Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-12-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 13., péntek:

    M4 Sport

 8.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1. időmérő

 9.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, elődöntő, Oroszország-Hollandia

12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, elődöntő, Norvégia-Spanyolország

17.45: Úszás, rövidpályás ob, Kaposvár

19.45: Jégkorong, Hat Nemzet felkészülési torna, Magyarország-Franciaország, Budapest

 

    Sport 1

10.00: Cselgáncs, Mesterek Tornája, 2. nap, Csingtao

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Spandau-Szolnoki Dózsa

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Augsburg

 

    Sport 2

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London, 1. nap

 

    Eurosport 1

11.20: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női 7,5 km sprint

12.50: Hódeszka, vk, Montafon

14.15: Sílövészet, vk, Hochfilzen, férfi 10 km sprint

15.40: Síugrás, vk, Klingenthal, férfi selejtező

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

 

    Eurosport 2

12.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

18.50: Síakrobatika, vk, Copper Mountain, férfi és női félcső

22.35: Szánkó, vk, Whistler

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Montpellier

 

    Spíler1 TV

19.00: Kézilabda, férfi SEHA Liga, Metaloplastika Sabac-Veszprém

 

    Spíler2 TV

20.55: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Leganés

 

 

december 14., szombat:

    M4 Sport

12.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Szombathely

14.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Katar, az elődöntőbe kerülésért, al-Hilal - Espérance de Tunis

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Fehérvár FC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest

 

    Duna World

17.55: Úszás, rövidpályás ob, Kaposvár

 

    Sport 1

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Ankaragücü

 

    Sport 2

10.00: Cselgáncs, Mesterek Tornája, Csingtao

15.00: Lóverseny, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bremen

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Düsseldorf-Leipzig

23.00: Kosárlabda, NBA, Phoenix Suns-San Antonio Spurs

 

    Eurosport 1

 9.20 és 12.50: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 1. és 2. futam

10.30: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női szuperóriás-műlesiklás

11.30 és 14.45: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női váltó és férfi 12,5 km

14.00: Sífutás, vk, Davos, férfi és női sprint

15.50: Síugrás, vk, Klingenthal, csapat

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

 

    Eurosport 2

 5.55: Motorsport, FIM endurance-vb, Sepang

14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság

18.00: Autósport, endurance-vb, Bahrain

21.45 és 23.10: Szánkó, vk, Whistler, kettes, 1. és 2. futam

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Watford

15.40: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Bournemouth

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, OSC-FTC

20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sampdoria

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Brescia-Lecce

17.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Parma

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Monaco

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Marseille

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nice

 

    Spíler1 TV

18.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-West Ham

20.40: Kézilabda, férfi SEHA Liga, Zagreb-Veszprém

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Levante

15.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Barcelona

18.10: Labdarúgás, La Liga, Atheltic Bilbao-Eibar

20.40: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Osasuna

 

december 15., vasárnap:

    M4 Sport

 8.00 és 11.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1. és 2. futam

 9.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, a 3. helyért

12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, döntő

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-FTC

 

    Duna World

13.05: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 3. futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Kiel

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Frankfurt

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

 

    Sport 2

 3.00: Ökölvívás, profi gála, New York

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, London

19.00: Amerikaifutball, NFL, Tennessee Titans-Houston Texans

22.30: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-Atlanta Falcons

 

    Eurosport 1

 8.00, 11.00 és 13.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Szepang, 1., 2. és 3. futam

 9.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

12.30 és 14.00: Sílövészet, vk, Hochfilzen, női 10 km és férfi váltó

15.35: Síugrás, vk, Klingenthal

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

 

    Eurosport 2

10.30: Sífutás, vk, Davos, női 10 km szabadstílus

12.00: Alpesi sí, vk, Val d'Isere, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

13.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Verona-Torino

14.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese

17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-SPAL

20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sassuolo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Strasbourg

 

    Spíler1 TV

14.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Valladolid

13.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Mallorca

15.55: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Betis

18.10: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Villarreal

20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Madrid

 

Forrás: MTI