Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-11-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 29., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin

 

    Sport 2

20.00: Lóverseny, Kincsem+

 

    Eurosport 1

10.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka

12.25: Sífutás, világkupa, Ruka, férfi és női klasszikus sprint

17.55: Síugrás, világkupa, Ruka

 

    Eurosport 2

12.25: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest

 

    Digisport 2

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica

 

    Spíler1 TV

20.50: Labdarúgás, FA Kupa, Maldon & Tiptree-Newport County

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid

 

 

november 30., szombat:

    M4 Sport

 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Németország-Brazília

 8.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Nagoja

 9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Kazahsztán

13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Debrecen

17.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása, Bukarest

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-MOL Fehérvár FC

 

    Duna World

13.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Nyitra

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Medvegyi-Schaffhausen

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Zagreb

23.00: Kosárlabda, NBA, Sacramento Kings-Denver Nuggets

 

    Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen

20.30: Ökölvívás, profi gála, Monte-Carlo

 

    Eurosport 1

 8.20 és 13.50: Északi összetett, világkupa, Ruka

 9.35: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km klasszikus

13.00 és 14.30: Sílövészet, világkupa, Östersund, váltók

16.15: Síugrás, világkupa, Ruka

18.50: Alpesi sí, világkupa, Killington, női óriás-műlesiklás

20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louis, férfi lesiklás

 

    Eurosport 2

11.00: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

14.40 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York

18.35: Szánkó, világkupa, Lake Placid

 

    Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Watford

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lecce

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Torino

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Angers

 

    Spíler1 TV

12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

15.55: Labdarúgás, FA Kupa, Portsmouth-Altrincham

18.25: Labdarúgás, FA Kupa, Eastleigh-Crewe Alexandra

 

    Spíler2 TV

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Mallorca-Real Betis

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal

 

 

december 1., vasárnap:

    M4 Sport

 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Brazília-Franciaország

 9.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Magyarország-Spanyolország

13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam

16.15: Vízilabda, férfi ob I, Pécs-Miskolc

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvár-Ferencváros

21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, döntő

 

    Sport 1

 4.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Stuttgart-Nordhorn

16.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szkopje-Veszprém

22.00: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks

 

    Sport 2

13.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Sandhausen-Stuttgart

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Freiburg

19.00: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-San Francisco 49ers

22.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Oakland Raiders

 

    Eurosport 1

 9.00 és 13.45: Északi összetett, világkupa, Ruka

10.00 és 11.20: Sífutás, világkupa, Ruka, női 10 km és férfi 15 km üldözéses

12.15 és 15.45: Sílövészet, világkupa, Östersund, férfi 10 km és női 7,5 15 km sprint

14.40 és 16.45: Síugrás, világkupa, Ruka

18.55: Alpesi sí, világkupa, Killington, női lesiklás

20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louis, férfi szuperóriáis-műlesiklás

 

    Eurosport 2

 9.25: Asztalitenisz, férfi világkupa, Csengtu

11.30: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong

14.00 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 2. forduló, York

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-SPAL

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Bologna

20:45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Arsenal

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Villach

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Roma

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Milan

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St. Étienne

 

    Spíler1 TV

14.55: Labdarúgás, FA Kupa, Northampton Town-Notts County

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Everton

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés

13.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atheltic Bilbao-Granada

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Osasuna

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Levante

20.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona

 

Forrás: MTI