Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-09-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 29., péntek:

    M4 Sport

 8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés

15.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, negyeddöntő, Azerbajdzsán-Németország

18.30: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

 

    Sport 1

 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, negyeddöntők

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan 

17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Alba Fehérvár-Pinar Karsiyaka Izmir

20.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája, selejtező, OSC-Glyfada 

 

    Digisport 2

8.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, negyeddöntők

18.10: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Napoli-Marseille 

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Montpellier

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers 

 

    Spíler TV

 9.40 és 14.25: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, szabadedzés

15.40: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés

 

szeptember 30., szombat:

    M4 Sport

 7.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés

10.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés

13.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, olimpiai kvalifikációs világkupa-verseny, Budapest

17.45: Labdarúgás, NB I, Balmazújváros-Ferencváros

20.15: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Vasas FC

 

    Sport 1

 8.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, elődöntők

15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-Telekom Veszprém

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Alavés

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Atlético Madrid

 

    Sport 2

12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga

21.00: Ökölvívás, profi gála, Paul Butler-Stuart Hall, Liverpool

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, superpole

15.30: Kerékpár, Olasz Kupa

22.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Dallas

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Werder Bremen

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan, döntő

16.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux

19.00: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, Napoli-OSC

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna 

 

    Digisport 2

 6.30 és 13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

16.05: Autósport, GT Open, Monza, 1. futam

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Sampdoria

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Caen 

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent, döntő

15.05: Autósport, Euroformula Open, Monza, 1. futam

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Eupen-KRC Genk

21.30 és 23.30: K1, Glory-sorozat, Amszterdam

 

    Spíler TV

10.25 és 10.50: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, superpole

11.25 és 11.50: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, superpole

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield Town-Tottenham Hotspur

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

 

október 1., vasárnap:

    M4 Sport

 8.45: Forma-1, Malajziai Nagydíj, futam

11.30: Autósport, Classic Endurance, Hungaroring

13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, olimpiai kvalifikációs világkupa-verseny, Budapest

16.45: Labdaúgás, NB II, Nyíregyháza-Győr

19.15: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-FCSB

 

    Sport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Csengtu, döntő

13.00: Kézilabda, női Európa-bajnoki selejtező, Fehéroroszország-Magyarország

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Kristianstad

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Wisla Plock-Barcelona

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol

 

    Sport 2

12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Las Palmas

19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

    Sport M

13.15 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.30 és 13.00: Motorsport, superbike-vb, Francia Nagydíj, futam

14.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinzenbach

15.45: Kerékpár, Eurometropole, Belgium

19.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Seattle Sounders

 

    Eurosport 2

 9.45: Kerékpár, kazah körverseny

13.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hoffenheim

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-RB Leipzig

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Internazionale

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-AS Roma

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus 

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

12.50: Vízilabda, Bajnokok Ligája-selejtező, OSC-Marseille

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, OGC Nice-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

10.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

12.30: Kézilabda, német bajnokság, Lemgo-Stuttgart

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Fiorentina

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Standard Liége

 

    Spíler TV

11.25: Motorsport, supersport-vb, Francia Nagydíj, futam

12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton

15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley

17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool

 

Forrás: MTI