Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-11-22
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 22., péntek:

    M4 Sport

11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Zalaegerszeg

20.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Szenegál-Oroszország

21.45: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Portugália-Nigéria

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, az Európa-bajnoki pótselejtező sorsolása

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Paderborn

 

    Sport 2

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

13.45 és 20.00: Darts, Players Championship Finals, Minehead

 

    Eurosport 1

 8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 1. forduló

17.50: Síugrás, világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

 

    Digisport 1

20.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lille

 

    Digisport 2

19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Salzburg

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Mallorca

 

november 23., szombat:

    M4 Sport

13.00: Vízilabda, női ob I, Ferencváros-BVSC

14.15: Kosárlabda, férfi NB I, Fehérvár-Debrecen

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Puskás Akadémia FC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Diósgyőr

23.15: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Olaszország

 

    Sport 1

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

13.45 és 21.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-Kielce

19.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, León-Balatonfüred

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Köln

20.30: Labdarúgás, Libertadores Kupa, döntő, Flamengo-River Plate

23.15: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Minnesota Timberwolves-Phoenix Suns

 

    Eurosport 1

 8.55 és 13.00: Autósport, FIA Formula-E, Szaúd-Arábia, selejtező és 2. forduló

10.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi

11.10: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

15.50: Síugrás, világkupa, Wisla

19.50 és 21.35: Lósport, Global Champions Tour, Prága

 

    Eurosport 2

10.00 és 15.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg

13.05: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Levi

18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nice

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Nantes

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Rennes

 

    Spíler1 TV

17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

 

    Spíler2 TV

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Barcelona

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad

 

november 24., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-Diósgyőr

15.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Győri ETO

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Zalaegerszeg

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Deontay Wilder-Luis Ortiz

13.45 és 20.15: Darts, Players Championship Finals, Minehead

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Celje-Szeged

 

    Sport 2

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Leipzig

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hertha

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Carolina Panthers

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Dallas Cowboys

 

    Eurosport 1

10.05 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Levi

11.15: Síugrás, világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

 9.55, 11.35 és 13.40: Szánkó, világkupa, férfi és csapat váltó, Innsbruck

18.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), London

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Parma

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Brescia

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Cagliari

 

    Digisport 2

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Zvolen

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Monaco

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Montpellier

 

    Spíler1 TV

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Manchester United

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Getafe

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Atheltic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Sevilla

 

Forrás: MTI