Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-05-24
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 24., péntek:

    M4 Sport

11.15: Forma-2, Monacói Nagydíj, 1. futam

15.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés, Szolnok-Paks

20.15: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Norvégia-Uruguay

 

    Sport 2

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 1. nap

14.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon

 

    Eurosport 1

13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 13. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour de l'Ain, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

 9.55: Tenisz, Roland Garros, selejtező

14.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

 

    Digisport 1

14.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Girondins Bordeaux

 

    Digisport 2

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Toulouse

 

    Digisport 3

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Guingamp

 

május 25., szombat:

    M4 Sport

11.45 és 14.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő edzés

16.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

17.15: Forma-2, Monacói Nagydíj, 2. futam

19.15: Labdarúgás, férfi Magyar Kupa, döntő, Budapest Honvéd-Mol Vidi FC

 

    Duna World

14.55: Röplabda, női Arany Európa-liga, Nyíregyháza, Magyarország-Franciaország

 

    Sport 1

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 2. nap

14.30: Tenisz, ATP-torna, Lyon, döntő

19.15: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, RB Leipzig-Bayern München

 

    Sport 2

14.30: Autósport, túraautós Európa Kupa, Hockenheim, 1. futam

15.15 és 19.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, elődöntők

 

    Eurosport 1

 8.40 és 13.00: Autósport, Forma-E, Berlin, selejtező és futam

14.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour de l'Ain, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Nürnberg, döntő

15.30: Tenisz, ATP-torna, Genf, döntő

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg, döntő

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Chievo

20.40: Labdarúgás, Spanyol Kupa, döntő, Barcelona-Valencia

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Napoli

 

    Spíler1 TV

 7.45: Autósport, V8 supercars túraautó-bajnokság, Winton, 1. futam

 

 

május 26., vasárnap:

    M4 Sport

14.45: Forma-1, Monacói Nagydíj, futam

17.45: Kézilabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szeged-Veszprém

 

    Sport 1

 2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoportdöntő, 6. mérkőzés, Toronto Raptors-Milwaukee Bucks

11.15: Autósport, túraautós Európa Kupa, Hockenheim, 2. futam

15.30 és 20.00: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, a 3. helyért és döntő

 

    Sport 2

11.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Hohhot, 3. nap

 

    Eurosport 1

10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, 1. nap

13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 15. szakasz

 

    Eurosport 2

10.55 és 17.15: Tenisz, Roland Garros, 1. nap

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Lazio

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Empoli

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Antalyaspor

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Milan

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Genoa

 

    Spíler1 TV

15.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Silverstone

 

Forrás: MTI