Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-09-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 28., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.15: Kézilabda, női válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Montenegró

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Pécs

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Bayern München

 

    Sport 2

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Tondela

 

    Eurosport 1

 8.30: Sznúker, China Open, negyeddöntő

13.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfi U23

 

    Eurosport 2

13.25: Sznúker, China Open, negyeddöntő

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

17.00: eSport, FIFA 19 Konzolvilág Kezdőrúgás Kupa

18.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC-Nitra

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Erzurumspor

 

    Spíler1 TV

14.55: Motorsport, supersport világbajnokság, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés

16.00: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol

 

 

szeptember 29., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 1. futam

10.15: Darts, Steel Európa-bajnokság, Budapest

13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, időmérő

15.45: Úszás, világkupa, Eindhoven, 2. nap

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Paks

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Csehovszkije Medvegyi-Besiktas

17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Telekom Veszprém-Vardar Szkopje

19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Kristianstad-Barcelona

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-RB Leipzig

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-Dortmund

22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Maritimo

 

    Eurosport 1

 7.55: Sznúker, China Open

12.45: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 1. futam

14.00: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, nők

21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS

 

    Eurosport 2

10.30: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő

11.15: Asztalitenisz, női világkupa, Kína

13.45: Sznúker, China Open

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Taskent

14.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Lazio

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli

20.25: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Cagliari

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

15.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Kasimpasa

17.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germain

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nantes

 

    Digisport 3

13.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

19.00 és 21.30: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Amszterdam

 

    Spíler1 TV

13.30: Labdarúgás, Premier League, West Ham-Manchester United

16.00: Labdarúgás, Premier League,  Arsenal-Watford

18.30: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Liverpool

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Athletic Bilbao

18.15: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Sevilla

20.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Atlético Madrid

 

 

szeptember 30., vasárnap:

    M4 Sport

 8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam

12.45: Forma-1, Orosz Nagydíj

15.45: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország-Románia

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Mol Vidi

20.45: Kosárlabda, női világbajnokság, Tenerife, döntő

 

    Sport 1

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Wetzlar-RN Löwen

16.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Motor Zaporizzsja - MOL-Pick Szeged

14.45: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Montpellier-Kielce

 

    Sport 2

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hannover

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Miami Dolphins

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-San Francisco 49ers

 

    Eurosport 1

 8.00 és 9.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Kína, 2. és 3. futam

10.30: Asztalitenisz, női világkupa, Kína

11.45: Kerékpár, országúti világbajnokság, Innsbruck, férfiak

19.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, MLS

 

    Eurosport 2

 7.55 és 13.25: Sznúker, China Open, döntő

10.15: Kerékpár, Tour of Almaty

16.30: Autósport, Blancpain Endurance-sorozat, Barcelona

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Udinese

14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Atalanta

17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Empoli 

20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Milan

 

    Digisport 2

 6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse

17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK-Nové Zámky 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Marseille 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Torino 

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Fenerbahce

 

    Spíler1 TV

13.40: Motorsport, supersport világbajnokság, Francia Nagydíj

15.10: Motorsport, superbike világbajnokság, Francia Nagydíj, 2. futam

17.00: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Burnley

21.00: Autósport, RallyCross-világbajnokság, Egyesült Államok

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Valladolid

18.15: Labdarúgás, La Liga, Levante-Alavés

20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Leganés

 

Forrás: MTI