Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-04-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 21., péntek:

    M4 Sport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

15.45: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó

18.00: Úszás, országos bajnokság, Debrecen

20.05: Vízilabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, BVSC-Zugló - UVSE

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

13.15, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, vb, Sheffield

14.30: Kerékpár, Tour of Alps, Olaszország

15.45: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Hoffenheim

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Oostende

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Anadolu Efes

 

    Spíler TV

15.55, 16.50, 17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 1. szabadedzés

20.05, 21.00, 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, MotoGP, Moto2, 2. szabadedzés

 

Április 22., szombat:

    M4 Sport

12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár

15.50: Cselgáncs, Európa-bajnokság, Varsó

18.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-Újpest 

20.10: Labdarúgás, NB I, Vasas-Honvéd

22.30: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

 

    Sport 1

11.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Ukrajna-Magyarország

15.00: Kézilabda, férfi EHF-kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Grundfos Tatabánya-Füchse Berlin

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Telekom Veszprém-Montpellier

20.30: Labdarúgás, Primera División, Espanyol-Atlético Madrid

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Valencia

16.15: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Leganés

18.30: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Tottenham

21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool

 

    Sport M

10.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Borussia Dortmund

22.00: Labdarúgás, MLS, Houston Dynamo-San Jose Earthquakes 

 

    Digisport 1

13.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

18.00: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Bologna

20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Internazionale

 

    Digisport 2

13.45: Amerikai foci, HFL, Eger Heroes-Budapest Wolves

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Montpellier

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Angers

 

    Digisport 3

16.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, VakifBank Istanbul-Eczacibasi VitrA Istanbul, Treviso

19.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, Dinamo Moszkva-Imoco Volley Conegliano, Treviso

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Toronto Maple Leafs

15.35: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton

18.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto2, 3. szabadedzés 

19.30 és 22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, időmérő

20.20: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, 4. szabadedzés 

21.05 és 21.35: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, MotoGP, időmérők

 

Április 23., vasárnap:

    M4 Sport

12.30: Torna, Európa-bajnokság, Kolozsvár

14.50: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Mosonmagyaróvár

17.40: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC, Nashville

11.45: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-Deportivo

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, MOL-Pick Szeged-PSG

20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Arsenal-Manchester City

20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    C8

20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Barcelona

 

    Eurosport 1

 9.50: Atlétika, London Marathon, London

14.15: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege, Belgium

17.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, vb, Sheffield

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Bayer Leverkusen

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Leipzig

19.45: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Orlando City SC

22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders FC

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli

14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo, döntő

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento Junin

 

    Digisport 2

 0.15: Labdarúgás, argentin bajnokság

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Palermo

17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Treviso

21.10: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Monaco

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Empoli

17.00: Labdarúgás, Serie A, St. Étienne-Rennes

21.25: Autósport, IndyCar, Alabama

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

 5.45: Autósport, ausztrál túraautó-bajnokság, Phillip Island

14.50: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester United

17.50, 19.10, 20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Austin, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

 

    Super TV2

17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Crystal Palace

 

Forrás: MTI