Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-05-17
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 17., péntek:

    M4 Sport:

15.15: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

17.45: Kézilabda, női NB I, Győr-Mosonmagyaróvár

 

    Sport 1

17.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, elődöntő, Holstebro-Kiel

20.30: Kézilabda, férfi EHF-kupa, elődöntő, Füchse Berlin-Porto

 

    Sport 2

20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Finnország - Nagy-Britannia

 

    Eurosport 1

13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz

23.00: Országúti kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

18.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, Fenerbahce-Anadolu Efes

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, elődöntő, CSZKA Moszkva-Real Madrid

 

    Digisport 2

11.00, 14.30 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

21.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Spíler1 TV 

 8.55, 9.55 és 10.55: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.10, 14.10 és 15.10: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

május 18., szombat:

    M4 Sport

13.30: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 2. mérkőzés, OSC-FTC

15.30: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

17.45: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, döntő, Budapest, Lyon-Barcelona

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Eintracht Frankfurt

17.45: Kézilabda, férfi EHF-kupa, a 3. helyért

20.30: Kézilabda, férfi EHF-kupa, döntő

 

    Sport 2

10.00: Lósport, military, Alag

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Borussia Dortmund

20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Svédország-Svájc

 

    Eurosport 1

13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz

21.00: Országúti kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

14.15: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 1. futam

18.35: Lósport, Global Champions Tour, Madrid

 

    Digisport 1

11.45: Amerikaifutball, HFL, Miskolc Steelers-Fehérvár Enthroners

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-SPAL

17.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Cagliari

20.10: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-AS Roma

 

    Digisport 2

12.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Róma

14.30: Tenisz, ATP-torna, Róma

18.55: Röplabda, férfi Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Kazany-Civitanova

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Caen

 

    Digisport 3

15.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, döntő, Berlin, Novara-Conegliano

20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Spíler1 TV 

 2.00: Jégkorong, NHL, nyugati főcsoport, döntő, 4. mérkőzés, St. Louis Blues-San Jose Sharks

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés

12.35, 13.30 és 15.05: Motorsport, Francia Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő

17.15: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Manchester City-Watford

 

    Spíler2 TV 

12.45: Labdarúgás, La Liga, Levante-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Rayo Vallecano

 

 

május 19., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. futam

14.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-ZTE

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősprt, UFC Fight Night, Rochester

 8.30: Strandröplabda, European Masters, Aydin

 

    Sport 2

 3.00: Kosárlabda, NBA, nyugati főcsoport, döntő, 3. mérkőzés, Portland Trail Blazers-Golden State Warriors

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2., Magdeburg-1. FC Köln

20.15: Jégkorong, világbajnokság, Szlovákia, Svájc-Oroszország

 

    Eurosport 1

13.05: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz

 

    Eurosport 2

12.55 és 16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Zandvoort, 2. és 3. futam

14.00 és 18.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Portugália

 

    Digisport 1

 9.45: Lovasíjászat, világkupa, Pomáz

14.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Torino

17.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Frosinone

20.15: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő

16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Atalanta

 

    Digisport 3

12.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Sampdoria

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, a 3. helyért

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale

 

    Spíler1 TV

10.40, 11.55 és 13.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

21.00: Jégkorong, NHL, keleti főcsoport, döntő, 5. mérkőzés, Carolina Hurricanes-Boston Bruins

 

    Spíler2 TV 

11.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Betis

16.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Barcelona

 

Forrás: MTI