Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-08-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 7., péntek:

    M4

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők

19.15: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, bronzmérkőzés, Ausztrália-Olaszország 

20.50: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Hollandia

    

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

18.55: Lósport, ügető és galopp

 

    Sport 2

19.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

 

    Sportklub

13.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel

 

    Eurosport

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők

20.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten 

    

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország

20.00: Kerékpár, Dán körverseny, 5. szakasz    

    

    Digisport 1

14.55: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés

15:50: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés

16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto2, Indianapolisi Nagydíj, 1. szabadedzés

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-PSG    

23.00 Tenisz, WTA-torna, Stanford

    

    Digisport 2

19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, 2. szabadedzés

20.00: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, 2. szabadedzés

21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

 

Augusztus 8., szombat:

    M4

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

12.45: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, helyosztó

15.45: Ritmikus gimnasztika, világkupa, Budapest

16.30: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők

19.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, bronzmérkőzés

21.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, döntő

 

    Sport 1

1.00 és 3.15: Tenisz, ATP-torna, Washington

15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 és 20.45: Strandröplabda, Masters, Biel

 

    Sport 2

12.00, 13.00 és 14.00: Strandröplabda, Masters, Biel

15.30: Labdarúgás, Német Kupa, Stuttgarter Kickers-Wolfsburg

19.00: Salakmotor, Dán GP, Koppenhága

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügető

 

    Sportklub

11.00: Tenisz, ATP-torna, Kitzbühel

 

    Eurosport

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország

16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők

20.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten 

 

    Eurosport 2

8.15: Asztalitenisz, Super Series, Csengtu

11.15: Ausztrálfutball Liga, Geelong Cats-Sydney Swans

15.00: Kerékpár, Dán körverseny, 6. szakasz

17.30: Kerékpár, Lengyel körverseny, 7. szakasz

22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Sporting Kansas City

 

    Digisport 1

4.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Watford

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Swansea

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Caen

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Avaí-Fluminense

 

    Digisport 2

5.00: K-1, Glory Sorozat, Las Vegas

13.55: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Juventus-Lazio

18.30: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, időmérő edzés

20.05: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, időmérő edzés

21.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford 

 

Augusztus 9., vasárnap:

    M4

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

11.35: Ritmikus gimnasztika, világkupa, Budapest

16.15: Vizes vb, Kazany, döntők

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Szombathelyi Haladás 

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Ajax

15.45: Labdarúgás, Német Kupa, Nöttingen-Bayern München

21.00: Tenisz, ATP-torna, Washington, döntő

 

    Sport 2

1.00: Tenisz, ATP-torna, Washington

10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.15 és 15.30: Strandröplabda, Masters, Biel

 

    Sport M

13.55: Lósport, galopp

 

    Eurosport

8.15: Vizes vb, Kazany, úszás, előfutamok

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Spanyolország

16.15: Vizes vb, Kazany, úszás, elődöntők, döntők

22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders

 

    Eurosport 2

9.00: Asztalitenisz, Super Series, Csengtu

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Santos-Coritiba

11.55: Strandvízilabda, országos bajnokság, bronzmérkőzés és döntő

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-West Ham United

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-FC Liverpool

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Lorient

23.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford, döntő

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Stanford

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Gent

16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Moto3, Indianapolisi Nagydíj, futam

18.10: Gyorsaságimotoros-vb, Moto2, Indianapolisi Nagydíj, futam

19.50: Gyorsaságimotoros-vb, MotoGP, Indianapolisi Nagydíj, futam

21.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Corinthians

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Grémio-Internacional

 

Forrás: MTI