Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-04-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 26., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 12.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

10.45 és 14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, 1. és 2. szabadedzés

18.30: Vízilabda, női ob I, döntő, 1. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

20.00: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Sopron-DVTK

 

    Duna World

10.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Leverkusen

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Rio Ave-Porto

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 7. nap

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

10.00 és 14.00: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lyon

 

    Digisport 2

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Barcelona-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Göztepe

21.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, CSZKA Moszkva-Baskonia

 

    Spíler1 TV

20.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Huddersfield

 

 

április 27., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Forma-2, Baku, 1. futam

12.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Győr

14.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, időmérő edzés

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi-Puskás Akadémia

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-FTC

 

    Duna World

13.15: Úszás, Bajnokok Sorozata, Kvangcsu

15.15: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

15.30: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Tatabánya-Holstebro

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kielce - Paris Saint-Germain

20.00: Ökölvívás, profi gála, Székesfehérvár

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Schalke

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Stuttgart-Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

11.00, 17.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

15.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 1. futam

16.00: Autósport, Formula-E, Párizs, futam

 

    Eurosport 2

11.45: Autósport, Formula-E, Párizs, selejtező

13.00 és 17.15: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

15.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 8. nap

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Empoli

17.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Cagliari

20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Juventus

 

    Digisport 2

13.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.25: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Newcastle

 

    Digisport 3

15.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, New York Islanders-Carolina Hurricanes

12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-West Ham United

15.25: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Everton

21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Dallas Stars

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Valladolid

18.15: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Celta Vigo

20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Levante

 

 

április 28., vasárnap:

    M4 Sport

10.45: Forma-2, Baku, 2. futam

13.45: Forma-1, Azerbajdzsáni Nagydíj, Baku, futam

16.45: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 3. futam

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE-Budaörs

 

    Duna World

13.15: Úszás, Bajnokok Sorozata, Kvangcsu

15.15: Tenisz, ATP-torna, Budapest

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Miami

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Bergischer

15.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Berlin-Hannover

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Bayern München

 

    Sport 2

11.00 és 14.15: Autósport, túraautó Európa-kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Wolfsburg

18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Braga-Benfica

 

    Eurosport 1

11.00, 17.00 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield, 9. nap

14.00: Kerékpár, Liége-Bastogne-Liége

 

    Eurosport 2

13.30: Asztalitenisz, világbajnokság, Budapest

15.30 és 16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Hungaroring, 2. és 3. futam

20.45: Lósport, Longines Masters of New York

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Frosinone-Napoli

14.45: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Manchester City

17.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Chelsea

20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Milan

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nimes

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Toulouse

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets

14.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Barcelona

 

    Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, La Liga, Girona-Sevilla

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Getafe

18.15: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Huesca

20.30: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Real Madrid

 

Forrás: MTI