Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-03-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

március 29., péntek:

    M4 Sport

11.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés, Szahír

15.45: Labdarúgás, férfi U17-es elitkör, Magyarország - Bosznia-Hercegovina, Telki

17.45: Úszás, országos bajnokság, 3. nap, Debrecen

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Leverkusen

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, 1. nap, Tbiliszi

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avangard-Szalavat

 

    Eurosport 1

15.45: Kerékpár, katalán körverseny, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

16.00: Kerékpár, országúti verseny, E3 Harelbeke

 

    Digisport 1

18.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon

 

    Digisport 2

20.25: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Cagliari

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Anadolu Efes

 

    Spíler1 TV

12.55, 13.50 és 14.50: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 1. szabadedzés

16.05, 17.00 és 18.00: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP, 2. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Girona-Athletic Bilbao

 

 

március 30., szombat:

    M4 Sport

11.00: Forma-2, Bahrein, 1. futam

13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Budapest Honvéd

15.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés, Szahír

17.30: Úszás, országos bajnokság, 4. nap, Debrecen

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Vidi-DVSC

 

    Sport 1

12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Holsterbo-Cuenca

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Azoty Pulawy-THW Kiel

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Veszprém-Sporting

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Zagreb

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Sacramento Kings

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, 2. nap, Tbiliszi

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Wolfsburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Hertha

21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool

 

    Eurosport 1

15.15: Kerékpár, katalán körverseny, 6. szakasz

21.00: Curling, férfi világbajnokság, csoportkör, Kanada

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

13.10: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Manchester City

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Empoli

20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Milan

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Genoa

18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Angers

 

    Spíler1 TV

 0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Nashville Predators

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-Minnesota Wild

15.25: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Watford

18.00: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Espanyol

18.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Villarreal 

20.30: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Atlético Madrid

 

 

március 31., vasárnap:

    M4 Sport

13.00: Forma-2, Bahrein, 2. futam

16.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam, Szahír

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Tatabánya-Rabotnik

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Szeged-Wisla Plock

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Flensburg-Meskov Breszt

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Schalke

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Stuttgart

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Dallas Mavericks

 

    Eurosport 1

12.30: Kerékpár, katalán körverseny, 7. szakasz

14.30: Kerékpár, országúti verseny, Gent-Wevelgem

 

    Eurosport 2

13.00 és 16.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Hollandia

22.00: Curling, férfi világbajnokság, csoportkör, Kanada

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-Atalanta

14.40: Labdarúgás, Serie A, Roma-Napoli

17.10: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Tottenham

20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Torino

17.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Sassuolo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Caen

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

 

    Spíler1 TV

 0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-Dallas Stars

14.30: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Chelsea

17.00, 18.20 és 19.30: Motorsport, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2 és Moto GP futam

23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Carolina Hurricanes

 

    Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, La Liga, Vallecano-Real Betis

16.00: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Valencia

18.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Huesca

 

Forrás: MTI