Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-12-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 14., péntek:

    M4 Sport

11.45: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, DEAC-ZTE

21.30: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budapest

 

    Sport 1

14.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, az 5. helyért, Norvégia-Svédország

20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, elődöntő, Hollandia-Franciaország

 

    Sport 2

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London

17.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország, elődöntő, Oroszország-Románia

 

    Eurosport 1

11.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Val Gardena

14.00: Sílövészet, világkupa, férfi 10 km sprint, Hochfilzen

17.45: Síugrás, világkupa, selejtező, Engelberg

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság

 

    Eurosport 2

11.00: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon

14.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság

20.00: Kerékpár, pályakerékpár, világkupa, London

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Bursaspor

20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Bayern München-Zalgiris Kaunas

 

    Digisport 3

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria Buducsnoszt

 

december 15., szombat:

    M4 Sport

12.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

14.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, al-Ain, Kashima Antlers-CD Guadalajara

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Dortmund

22.30. Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Houston Texans

 

    Sport 2

10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton

13.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 3. nap

 

    Eurosport 1

9.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia

11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női 10 km, üldözéses

13.00: Autósport, Formula-E-bajnokság, Szaúd-Arábia

14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi 12,5 km, üldözéses

15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő

 

    Eurosport 2

8.15: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Incshon

11.30: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás

13.15: Sífutás, világkupa, Davos, női sprint, szabadstílus

15.15: Sznúker, skót nyílt bajnokság, elődöntő

19.00: Kerékpár, London

22.15: Lovassport, Global Champions Tour, Prága

 

    Digisport 1

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Galatasaray

19.55: Labdarúgás, Caen-Toulouse

 

    Spíler1 TV

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Boston Bruins

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Burnley

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-West Ham United

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, SD Eibar-Valencia

 

december 16., vasárnap:

    M4 Sport

11.00: Úszás, rövidpályás világbajnokság, Hangcsou

14.00: Vízilabda, Magyar Kupa, női döntő

15.55: Vízilabda, Magyar Kupa, férfi döntő

 

    Sport 1

2.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Cleveland Browns

14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, a 3. helyért

17.45. Kézilabda, női Európa-bajnokság, döntő

20.00. Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap

 

    Sport 2

10.00: Cselgáncs, Masters, Kanton

13.30: Darts, PDC-világbajnokság, 4. nap

19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Dallas Cowboys

22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

 

    Eurosport 1

9.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

11.00: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női váltó

12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Síugrás, világkupa, Engelberg

16.00 és 18.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid, nők

19.45: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

 

    Eurosport 2

9.30: Sífutás, világkupa, Davos, női 10 km, szabadstílus

11.30: Sífutás, világkupa, Davis, férfi 15 km, szabadstílus

13.45: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi váltó

15.30: Sznúker, skót nyílt bajnokság, döntő

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Monaco

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Empoli

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Napoli

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Chievo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma

17.45: Röplabda, férfi MEVZA Kupa, Kazincbarcika-Mladost Zagreb

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Lille

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor

 

    Spíler1 TV

1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Buffalo Sabres

4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Philadelphia Flyers

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United

21.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Calgary Flames

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Betis

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-FC Barcelona

 

Forrás: MTI