Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-10-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 26., péntek:

    M4 Sport

10.30 és 12.15: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest

16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-KTE

20.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Duna World

16.45 és 17.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Mönchengladbach

 

    Sport 2

17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

 

    Eurosport 1

15.30 és 18.00: Motorsport, superbike-vb, Katar

20.55: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Eurosport 2

20.30 és 21.45: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Kanada

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-St. Étienne

 

    Digisport 2

18.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Detva

21.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Gran Canaria-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

19.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Barcelona

 

    Spíler1 TV

8.20 és 8.55: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto2, Moto3, szabadedzés

15.25 és 17.55: Motorsport, superbike-vb, időmérő és 1. futam, Katar

16.25: Motorsport, superpole-vb, időmérő, Katar

 

    Spíler2 TV

21.00: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Espanyol

 

október 27., szombat:

    M4 Sport

 7.05: Autósport, WTCR, Japán, 1. futam

10.30: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Ferencváros

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés

 

    Duna World

16.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hertha

18.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Padova, Olaszország-Magyarország

21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Benfica

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München

17.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Stuttgart

 

    Eurosport 1

 7.00: Autósport, WTCR, Japán, 1. futam

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Sölden, 1. és 2. futam

16.30: Motorsport, supersport-vb, Katar

18.00: Motorsport, superbike-vb, Katar

21.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó

22.45: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Eurosport 2

 8.30: Kerékpár, Tour of Hainan

19.30 és 21.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, páros kűr és férfi szabadprogram

 

    Digisport 1

 7.30 és 10.00: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

17.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Juventus

20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Parma

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Dijon

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Montpellier

 

    Spíler1 TV

 0.05: Jégkorong, NHL, Vegas Golden Knights-Tampa Bay Lightning

 4.30, 5.25, 7.05: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, időmérő

16.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Cardiff City

18.30: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham

22.05: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Washington Capitals

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia

18.30: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Eibar

20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad

 

október 28., vasárnap:

    M4 Sport

 2.45 és 4.15: Autósport, WTCR, Japán, 2. és 3. futam

14.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Vác

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-MOL Vidi FC

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

 

    Duna World

13.15 és 15.15: Birkózás, világbajnokság, vigaszág és döntők, Budapest

 

    Sport 1

 3.00: Küzdősport, UFC

13.00: Labdarúgás, Bundesliga, Nürnberg-Frankfurt

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Schalke

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bremen-Leverkusen

22.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-Golden State Warriors

 

    Sport 2

 1.30: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

16.00: Tenisz, ATP-torna, Bazel

18.00: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Denver Broncos

21.30: Amerikaifutball, NFL, Los Angeles Rams-Green Bay Packers

 

    Eurosport 1

 2.45 és 4.00: Autósport, WTCR, Japán, 2. és 3. futam

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Sölden, 1. és 2. futam

17.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó

18.30: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London

21.45: Labdarúgás, MLS

 

    Eurosport 2

 5.00: Kerékpár, Tour of Hainan

 7.30 és 12.25: Sznúker, Kína

19.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, gála

 

    Digisport 1

 8.45 és 12.15: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

14.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Udinese 

17.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Sampdoria

20.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Roma 

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Bologna

14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Chievo 

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Liptovsky Mikulás

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

 

    Spíler1 TV

 3.00, 4.20 és 6.00: Motorsport, gyorsasági vb, Ausztrál Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

14.30: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Arsenal

17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

20.35: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-New York Rangers

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Huesca

 

Forrás: MTI