Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-04-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 5., péntek:

    M4 Sport

14.45: Vízilabda, férfi Európa Kupa, negyeddöntő, Magyarország-Montenegró, Zágráb

18.30: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Svédország

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Freiburg

 

    Sport 2

16.00: Cselgáncs, Grand Prix, Antalya

18.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti-Metz

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Boavista

 

    Eurosport 1

 7.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen

22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, szicíliai körverseny, 3. szakasz

 

    Digisport 1

20.45: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Liverpool

23.10: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille

22.45: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Himki Moszkva

 

 

április 6., szombat:

    M4 Sport

12.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Dabas-Veszprém, Debrecen

15.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Balatonfüred, Debrecen

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paks

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MOL Vidi FC

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-RB Leipzig

17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

16.15: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Siófok-Viborg

23.00: Kosárlabda, NBA, Milwaukee Bucks-Brooklyn Nets

 

    Eurosport 1

 6.55 és 13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

17.30: Autósport, WTCR, Marrákes, 1. futam

18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi 

22.00: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

11.00 és 14.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj

16.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

18.00: Úszás, nemzetközi verseny, Bergen

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Torino

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Milan

20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Roma

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Malatyaspor

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Monaco

22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Dijon

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Columbus Blue Jackets

 4.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings

11.00 és 13.55: Motorsport, supersport-világbajnokság, Aragón Nagydíj

11.40: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj

16.00: Autósport, ralikrossz-világbajnokság, Abu-Dzabi, döntő

18.25: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Valencia

22.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Vancouver Canucks

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Eibar

20.00: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Atlético Madrid

 

április 7., vasárnap:

    M4 Sport

13.15 és 15.45: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő, Debrecen

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-ZTE

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, FTC - Rosztov-Don

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Odense-Győr

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducnost Podgorica-Vipers

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Hoffenheim

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Werder Bremen

21.30: Kosárlabda, NBA, Minnesota Timberwolves-Oklahoma City Thunder

 

    Eurosport 1

 6.55: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

10.15: Kerékpár, flandriai körverseny

17.30 és 18.45: Autósport, WTCR, Marrákes, 2. és 3. futam

 

    Eurosport 2

11.00: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj

12.00: Autósport, WTCR, Marrákes, időmérő

13.25: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

17.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Trentino

18.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Batumi

20.15: Curling, férfi világbajnokság, Kanada

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Frosinone

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Empoli

17.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Atalanta

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Genoa

 

    Digisport 2

11.45: Amerikai futball, HFL, Budapest Wolves-Miskolc Steelers

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Reims

17.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sassuolo

20.55: Francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Strasbourg

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Fenerbahce

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Spíler1 TV

 4.30: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Colorado Avalanche

10.55 és 13.15: Motorsport, superbike-világbajnokság, Aragón Nagydíj

12.10: Motorsport, supersport-világbajnokság, Aragón Nagydíj

14.20: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal

 

    Spíler2 TV

13.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Athletic Bilbao

16.00: Labdarúgás, La Liga, Real Valladolid-Sevilla

18.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Villarreal

 

Forrás: MTI