Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-11-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 16., péntek:

    M4 Sport

11.15: Úszás, világkupa, Szingapúr

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE KK-Atomerőmű

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Hollandia-Franciaország

 

    Sport 2

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Wales-Dánia

 

    Eurosport 1

12.45 és 19.45: Sznúker, Északír Open, 5. nap

17.45: Síugrás, Világkupa, Wisla

 

    Eurosport 2

12.00 és 14.00: Műkorcsolya, Orosz Kupa

16.00: Sznúker, Északír Open, 5. nap

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.55: Kosárlabda, Euroliga, Gran Canaria-Maccabi Tel-Aviv 

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, Euroliga, Anadolu Efes-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, Euroliga, Bayern München-CSZKA Moszkva 

 

november 17., szombat:

    M4 Sport

 7.35: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam

11.30: Úszás, rövidpályás vk, Szingapúr

16.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, FTC-Telekom Waterpolo - ZF-Eger

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Pécsi VSK-Veolia

21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Arad

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom-Veszprém - Kristianstad

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica

 

    Sport 2

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Montenegró

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Svédország

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Portugália

 

    Eurosport 1

 7.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 1. futam

10.00 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, női műlesiklás, 1. és 2. futam

15.45: Síugrás, világkupa, Wisla

19.55: Sznúker, Északír Open, elődöntő

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 2

17.15: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Dornbirn

 

    Spíler 1 TV

 4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vegas Golden Knights-St. Louis Blues

 8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3 időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05 és 15.10: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2 időmérő edzés

19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning

 

 

november 18., vasárnap:

    M4 Sport

 1.30 és 4.10: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam

16.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Finnország

 

    Sport 1

 1.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Boston Celtics-Utah Jazz

10.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Karvina-Balatonfüred

12.15: Kézilabda, EHF-kupa, nők 3. forduló, visszavágó, Bera Bera-Dunaújvárosi KKA

14.15: Kézilabda, EHF-kupa, férfiak, 3. forduló, 1. mérkőzés, Grundfos-Tatabánya - OCI-Lions

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, MOL-Pick Szeged - Skjern

18.45: Kézilabda, EHF-kupa, nők, 3. forduló, 2. mérkőzés, Siófok KC-Lada Togliatti

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Philadelphia Eagles

 

    Sport 2

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Buenos Aires, Neil Magny-Santiago Ponzinibbio

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Horvátország

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország-Ausztria

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Belgium

 

    Eurosport 1

 1.00 és 4.00: Túraautó-világkupa, Makaó, 2. és 3. futam

 6.30 és 9.30: Autósport, WEC, Makaó

10.15 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Levi, férfi műlesiklás 1. és 2. futam

14.45: Síugrás, világkupa, Wisla

19.55: Sznúker, Északír Open, döntő

 

    Digisport 1

18.45: Tenisz, ATP-világbajnokság, London

 

    Digisport 2

17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nové Zámky

 

    Spíler 1 TV

 8.35, 9.05, 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, bemelegítés

11.00, 12.20, 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam

19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Islanders-Dallas Stars

23.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-New Jersey Devils

 

Forrás: MTI