Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-07-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 7., péntek:

    M4 Sport

9.50: Forma-1, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés

13.50: Forma-1, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés

15.45: Kajak-kenu, vb-válogató, Szolnok

18.15: Vízilabda, BENU Kupa, nemzetközi férfi torna, Magyarország-Kanada

19.50: Vízilabda, Vodafone Kupa, nemzetközi női torna, Magyarország-Egyesült Államok

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.15: Kerékpár, Tour de France, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

12.30: Tenisz, Wimbledon

 

    Spíler TV

19.00: Salakmotor, világkupa-sorozat, Leszno, a döntőbe jutásért

23.25: Motorsport, Superbike-vb, Egyesült Államok Nagydíja, Laguna Seca, Monterey, 2. szabadedzés

 

július 8., szombat:

    M4 Sport

1.00: Röplabda, női World Grand Prix, Magyarország-Trinidad és Tobago

10.55: Forma-1, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés

13.45: Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő

15.35: Forma-2, Osztrák Nagydíj, futam

17.15: Kajak-kenu, vb-válogató, Szolnok

19.45: Vízilabda, férfiak, BENU Kupa, Magyarország-Németország

 

    Sport 1

6.00: Küzdősport, UFC, Michael Johnson-Justin Gaethje

21.00: Ökölvívás, profi gála, Ludwigshafen

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.15: Kerékpár, Tour de France, 8. szakasz

17.45: Labdarúgás, U19-es Eb, Svédország-Portugália

23.00: Motorsport, Superbike-vb, Egyesült Államok, első futam

 

    Eurosport 2

12.30: Tenisz, Wimbledon

 

    Digisport 1

17.45: Amerikaifutball, HFL, döntő, Miskolc Steelers-Budapest Cowbells

 

június 9., vasárnap:

    M4 Sport

1.00: Röplabda, női World Grand Prix, Magyarország-Ausztrália

9.15: Autósport, GP3, Osztrák Nagydíj

10.25: Forma-2, Osztrák Nagydíj, futam

11.35: Vízilabda, férfiak, BENU Kupa, Magyarország-Románia

13.30: Forma-1, Osztrák Nagydíj, futam

17.15: Kajak-kenu, vb-válogató, Szolnok

 

    Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC, Amanda Nunes-Valentina Sevcsenko

13.45: Autósport, TCR-sorozat, Oschersleben, 13-14. futam

 

    Sport M

14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.45: Kerékpár, Tour de France, 9. szakasz

17.45: Labdarúgás, U19-es Eb, Németország-Anglia

23.00: Motorsport, Superbike-vb, Egyesült Államok, második futam

 

    Eurosport 2

11.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Ausztria

 

    Digisport 1

15.00: Gyémánt Liga, London

23.25: Autósport, IndyCar, Iowa

 

Forrás: MTI