Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-10-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 25., péntek:

    M4 Sport

16.45 és 20.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

 

    Sport 1

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Köln

 

    Sport 2

17.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs

19.15: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel

23.00: Darts, BDO World Masters, Purfleet

 

    Eurosport 1

16.20 és 18.50: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, időmérő és 1. futam

21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Sassuolo

 

    Spíler1 TV

19.00: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, 1. futam

23.55: Motorsport, Moto3, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Deportivo Alavés

 

október 26., szombat:

    M4 Sport

 7.45: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 1. futam

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Debrecen

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Zalaegerszeg

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő

21.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Magyarország-Nigéria

 

    Sport 1

 1.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, körkapcsolás

 4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Utah Jazz

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Stuttgart

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Bremen

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-Miami Heat

 

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel

19.00: Darts, BDO World Masters, Purfleet

 

    Eurosport 1

 7.50: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 1. futam

 9.50 és 12.50: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam

14.50 és 18.50: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, időmérő és 2. futam

17.05: Motorsport, supersport világbajnoki-sorozat, Katar, futam

21.15: Autósport, Porsche Kupa, Mexikó, 1. futam

 

    Eurosport 2

18.00: Úszás, Nemzetközi úszó-liga (ISL), 4. állomás, Budapest

21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Digisport 1

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Juventus

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Brescia

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Metz

 

    Spíler1 TV

 0.50 és 1.45: Motorsport, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés

 3.30, 4.25 és 5.20: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, időmérő

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Aston Villa

17.10: Motorsport, supersport világbajnoki-sorozat, Katar, futam

18.55: Motorsport, superbike világbajnoki-sorozat, Katar, 2. futam

 

    Spíler2 TV

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Mallorca

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Eibar

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Athletic Bilbao

 

október 27., vasárnap:

    M4 Sport

 3.15: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 3. futam

13.15: Labdarúgás, Jet-Sol Liga, Ferencváros-MTK

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-Ferencváros

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, Japán-Hollandia

 

    Sport 1

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Frankfurt

 

    Sport 2

15.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

18.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Atlanta Falcons-Seattle Seahawks

21.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Cleveland Browns

 

    Eurosport 1

 3.20: Motorsport, túraautó-világkupa (WTCR), Szuzuka, 3. futam

 9.50 és 12.50: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriás-műlesiklás, 1. és 2. futam

17.00: Autósport, Porsche Kupa, Mexikó, 1. futam

19.15: Pályakerékpár, hatnapos verseny, London

 

    Eurosport 2

 7.00: Kerékpár, Saitama Criterium

18.00: Úszás, Nemzetközi úszó-liga (ISL), 4. állomás, Budapest

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sampdoria

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Napoli

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham

20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Marseille

 

    Digisport 2

 9.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Milan

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Toulouse

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár-Klagenfurt

 

    Spíler1 TV

 2.45, 3.55 és 5.15: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Ausztrál Nagydíj, futam

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Wolverhampton Wanderers

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Betis

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Espanyol

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia

 

Forrás: MTI