Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-02-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 1., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Zalaegerszeg-Falco KC Szombathely

 

    Duna World

15.55: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-RB Leipzig

 

    Sport 2

19.00: Kézilabda, All Star-mérkőzés, Stuttgart, Németország - Bundesliga-válogatott

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Maribor

15.45: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin

16.55: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Bolzano

 

    Digisport 3

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Göztepe-Fenerbahce

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

február 2., szombat:

    M4 Sport

12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda

14.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Tatabánya

17.00: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Újpest

19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Budapest Honvéd

 

    Duna World

12.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, Németország-Magyarország, Frankfurt

 

    Sport 1

13.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Rosztov-Don - Buducnost Podgorica

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Ferencváros-Győri Audi ETO KC

23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Detroit Pistons-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Borussia Mönchengladbach

22.30: Ökölvívás, profi gála, Sergio Garcia-Ted Cheeseman, London

 

    Eurosport 1

 9.45 és 12.00: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, Maribor

11.00: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Garmisch-Partenkirchen

14.00: Sílövészet, junior világbajnokság, női 7,5 km sprint, Cserpatak

15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

19.45: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin

 

    Eurosport 2

 9.00 és 14.00: Szánkó, világkupa, Altenberg

10.45: Sílövészet, junior világbajnokság, férfi 10 km sprint, Cserpatak

12.45: Északi összetett, világkupa, Klingenthal

15.00: Pályakerékpár, női világbajnokság, Bogense

16.00: Sznúker, Német Masters, elődöntő, Berlin

20.15: Pályakerékpár, 6 napos verseny, Koppenhága

22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Huahin

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Chievo

 

    Digisport 3

13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Ankaragücü

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Alanyaspor-Galatasaray

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Dallas Stars-Minnesota Wild

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Newcastle United

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Huddersfield Town

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Bournemouth

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

 

február 3., vasárnap:

    M4 Sport

12.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda

18.00: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg-Győr

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Mainz

17.45: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Freiburg

23.50: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Los Angeles Rams-New England Patriots, Atlanta

 

    Sport 2

 2.00: Küzdősport, UFC, Raphael Assuncao-Marlon Moraes, Fortaleza

18.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting-Benfica

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Garmisch-Partenkirchen

12.00 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Klingenthal

15.30: Síugrás, világkupa, Oberstdorf

19.45: Sznúker, Német Masters, döntő, Berlin

 

    Eurosport 2

 9.00 és 10.45: Szánkó, világkupa, nők, Altenberg

11.45: Sílövészet, junior világbajnokság, női 10 km üldözéses, Cserpatak

13.00: Szánkó, világkupa, csapatváltó, Altenberg

13.45: Sznúker, Német Masters, döntő, Berlin

22.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 7. szakasz

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Torino

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Huahin

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sassuolo

17.15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Szentpétervár

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Strasbourg

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Anaheim Ducks

14.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Manchester United

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Carolina Hurricanes-Calgary Flames

 

    Spíler2 TV

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Atlético Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Girona

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Alavés

 

Forrás: MTI