Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-04-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 13., péntek:

    M4 Sport

 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 2. szabadedzés

12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Japán

21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Nagyvárad

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

 

    Sport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása

13.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

20.30: Lovassport, világkupa, Párizs

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg

 

    Digisport 1

12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nice

23.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

 

    Digisport 2

11.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lugano

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Genk

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

 

    Spíler1 TV

14.55: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, 2. szabadedzés

16.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia, 3. szabadedzés

 

április 14., szombat:

    M4 Sport

 4.55 és 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

12.45: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Szeged-Csurgó

15.00: Kézilabda, Magyar Kupa, elődöntő, Veszprém-Balatonfüred

16.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budapest Honvéd

19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-Ferencváros

 

    Sport 1

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Rosztov-Don - FTC-Rail Cargo Hungaria

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Vardar Szkopje-Midtjylland

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Győri Audi ETO-Buducnost

21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Deportivo

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.00: Motorsport, supersport-vb, Aragónia, időmérő és első futam

12.00 és 16.00: Forma-E, Róma, selejtező és futam

19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Montreal Impact

21.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Los Angeles Galaxy

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mönchengladbach

21.15: Kerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Udinese

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Torino

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Lugano

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Amiens

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-St. Étienne

 

    Digisport 3

15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 1. futam

17.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

 

    Spíler1 TV

 1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Chelsea

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Everton

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Bournemouth

20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester City

 

 

április 15., vasárnap:

    M4 Sport

 7.15: Forma-1, Kínai Nagydíj

15.00 és 17.30: Kézilabda, Magyar Kupa, a 3. helyért és döntő

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Glendale

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Alavés

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Levante

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Espanyol

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

 

    Sport 2

 8.45: Atlétika, Vivicittá

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Metz-CSM Bucuresti

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

 

    Eurosport 1

11.30: Motorsport, supersport-vb, Aragónia

13.00: Motorsport, superbike-vb, Aragónia

14.30: Kerékpár, Amstel Gold Race, Hollandia

17.30: Kerékpár, Tro Bro Leon Coupe de France, Franciaország

22.00: Labdarúgás, Sporting Kansas City-Seattle Sounders

 

    Eurosport 2

14.00: Motorsport, motokrossz-vb, Portugália

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder-Leipzig

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-SPAL

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Napoli

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Göppingen

14.15: Tenisz, WTA-torna, Lugano

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Marseille

19.00: Tenisz, WTA-torna, Bogota

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Monaco

 

    Digisport 3

15.05: Autósport, Euroformula Open, Estoril, 2. futam

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Club Brugge

 

    Spíler1 TV

11.20: Motorsport, supersport-vb, Aragónia

12.55: Motorsport, superbike-vb, Aragónia

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Arsenal

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion

 

Forrás: MTI