Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-04-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 28., péntek:

    M4 Sport

 9.50: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, 1. szabadedzés

12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest

17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szekszárd

 

    Sport 1

11.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Kazahsztán

15.45: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Lengyelország-Ausztria

19.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Koreai Köztársaság-Ukrajna

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

14.00: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Sporting CP-Jugra Jugorszk

16.00: Kerékpár, Romandiai körverseny

17.45: Kerékpár, Yorkshire-i körverseny

18.30: Futsal, UEFA Kupa, elődöntő, Kairat Almati-Inter FS

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Schalke

22.45: Strandlabdarúgás, vb, Bahama, Portugália-Panama

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

 

    Digisport 2

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka-Real Madrid

20.15: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Spíler TV

 9.40 és 14.25: Motosport, Superbike, vb, Assen

15.40: Motosport, Supersport, vb, Assen

 

Április 29., szombat:

    M4 Sport

10.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, 3. szabadedzés

13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, időmérő

15.45: Kézilabda, női NB I, Érd-Győr

17.45: Labdarúgás, NB I, Újpest-MTK

20.15: Labdarúgás, NB I, Videoton-Debrecen

 

    Sport 1

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valencia

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Atlético Madrid

20.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged

22.45: Ökölvívás, profi gála, London, Anthony Joshua-Volodimir Klicsko

 

    Sport 2

13.30 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

18.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-THW Kiel

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Barcelona

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

10.30 és 13.00: Motosport, Superbike vb, Assen

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Köln 

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München

22.00: Labdarúgás, MLS, Orlando City-Colorado Rapids

 

    Digisport 1

11.00: Autósport, F3, Monza

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers

15:10. Autósport, Euroformula Open, Estoril

16.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sampdoria

22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Toulouse

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-St. Étienne 

 

    Digisport 3

16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

21.30: K-1, Glory-sorozat, Koppenhága

 

    Spíler TV

10.25: Motorsport, Superbike vb, Assen

11.20: Motorsport, Supersport vb, Assen

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Leicester

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Burnley

20.35: Motorsport, FIM Speedway Grand Prix

 

Április 30., vasárnap:

    M4 Sport

11.45: Túraautó-vb, Olasz Nagydíj

13.45: Forma-1, Orosz Nagydíj, Szocsi, futam

16.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest

18.45: Labdarúgás, NB II, Siófok-Puskás Akadémia

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Deportivo La Coruna 

18.00: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, visszavágó, Montpellier-Telekom Veszprém

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona, döntő

18.30: Röplabda, U19-es férfi Eb, döntő, Győr

21.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00 és 14.00: Túraautó-vb, Olasz Nagydíj

13.00: Motosport, Superbike vb, Assen

15.00 és 20.00: Sznúker vb, Sheffield, döntő

 

    Eurosport 2

10.00: Autósport, ETC Kupa, Monza

11.30: Motorsport, Supersport, vb, Assen    

13.45: Kerékpár, Romandiai körverseny

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt

21.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United-DC United

23.00: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, Paraguay-Portugália

    

    Digisport 1

 3.30: Autósport, IndyCar, Phoenix

10.55: Autósport, F3, Monza

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AC Milan

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Charleroi

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Napoli

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Oschersleben

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bordeaux

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice - Paris Saint-Germanin

 

    Digisport 3

13.10: Autósport, Euroformula Open, Estoril

14.55: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

17.00: Autósport, GT Open, Estoril

20.25: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Spíler TV

 2.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

11.25: Motorsport, Supersport világbajnokság, Assen

12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Mancester United-Swansea City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal

21.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, Nashville Predators-St. Louis Blues

 

Forrás: MTI