Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-09-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 15., péntek:

    M4 Sport

10.20: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. szabadedzés

13.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg, női negyeddöntő

16.00: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország

18.45: Jégkorong, osztrák liga: Fehérvár AV19-EC VSV 

22.00: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Várpalota

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.30 és 16.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg

 

    Eurosport 2

10.00: Asztalitenisz, csapat Eb, Luxembourg

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Hamburger SV 

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Bordeaux

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Mechelen

 

    Spíler TV

10.40: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés 

11.55: Supersport világbajnokság, Portugália, 1. szabadedzés 

15.25: Superbike világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés 

16.40: Supersport világbajnokság, Portugália, 2. szabadedzés 

20.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Brighton

    

szeptember 16., szombat:

    M4 Sport

11.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, időmérő

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Balmazújváros-Debrecen

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi BL, Celje - Telekom-Veszprém

20.30: Labdarúgás, La Liga, Atlétio Madrid-Málaga

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Barcelona

18.30: Labdarúgás, La Liga, Betis-Deportivo

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Superbike világbajnokság, Portugália, Super Pole

15.15: Kerékpár, Impanis Van Petegem Grand Prix

18.50 és 23.30: Autósport, endurance-vb, Austin

 

    Eurosport 2

10.00: Asztalitenisz, csapat Európa-bajnokság, Luxembourg

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mainz

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach

20.30: Motorsport, FIM endurance-vb, Le Castellet Bol d'Or (24 órás)

22.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta-Orlando

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, Davis Kupa, Franciaország-Szerbia 

18.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Verona 

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Sachsenring, 1. futam    

14.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Internazionale

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Monaco-Strasbourg     

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Caen 

 

    Digisport 3

14.35: Autósport, Porsche Carrera kupa, Sachsenring, 1. futam

15.10: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Füchse Berlin     

16.45: Amerikaifutball, Magyarország-Szlovákia

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lille 

 

    Spíler TV

13.00: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Southampton

15.55: Superbike világbajnokság, Portugália, 1. futam

18.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Swansea City

 

szeptember 17., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam

16.15: Tenisz, Davis Kupa, Magyarország-Oroszország

18.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-ZTE

20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, döntő

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Villarreal

17.00: Kézilabda, férfi BL, THW Kiel-PSG

19.00: Kézilabda, férfi BL, Nantes - MOL-Pick Szeged

22.30: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Dallas Cowboys

 

    Sport 2

13.00: Jégkorong, KHL, Avangard-Jugra

16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Sevilla

20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid

 

    Sport M

12.30 és 15.15: Lóssport, futam

 

    Eurosport 1

12.00 és 15.30: Kerékpár, országúti-vb, Norvégia

19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Philadelphia Union

 

    Eurosport 2

 7.00: Motorsport, FIM endurance-vb, Le Castellet Bol d'Or (24 órás)

13.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-Freiburg

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Köln

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Juventus

14.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Udinese

17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Atalanta     

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Lyon

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

11.40: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Sachsenring, 2. futam

13.05: Autósport, ADAC GT Masters, Sachsenring, 2. futam

15.00 Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Szerbia 

 

    Digisport 3

12.25: Kézilabda, Bundesliga, Lemgo-Melsungen     

14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Benevento

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Nice     

20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Lazio 

 

    Spíler TV

12.00: Supersport, világbajnokság, Portugália, futam

14.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal

16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

 

Forrás: MTI