Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-04-20
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 20., péntek:

    M4 Sport

16.15: Vízilabda, női Euroliga, elődöntő, UVSE-Sabadell

17.30: Labdarúgás, UEFA Futsal Kupa, elődöntő, Rába ETO-Sporting CP

19.30: Kosárlabda, női Euroliga, elődöntő, Sopron Basket-Yakin Dogu

 

    Sport 2

18.30: Jégkorong, KHL, döntő, 4. mérkőzés, CSZKA Moszkva-Ak Barsz

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, Tour of the Alps, 5. szakasz

15.30: Kerékpár, horvát körverseny, 4. szakasz

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Wolfsburg

 

    Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Rennes

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Lyon

 

    Digisport 3

19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Fenerbahce-Baskonia

 

    Spíler1 TV

14.55: Motorsport, supersport-vb, 2. szabadedzés, Assen

15.55, 16.50 és 17.50: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés, Austin

20.05, 21.00 és 22.00: Motorsport, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés, Austin

 

április 21., szombat    

    M4 Sport

11.15: Vízilabda, női Euroliga, bronzmérkőzés - amennyiben az UVSE érintett

12.45: Vízilabda, női Euroliga, döntő - amennyiben az UVSE érintett

15.00: Kézilabda, Női NB I, FTC-Rail Cargo Hungaria - Érd HC

17.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Újpest FC

19.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC-Debreceni VSC

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Getafe

18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Manchester United-Tottenham Hotspur

20.30: Kézilabda, EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Saint Raphael-Granollers

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia

18.30: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Tauron Kielce-PSG

21.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Amir Khan-Phil Lo Greco

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

10.30 és 12.45: Motorsport, superbike, vb, Assen

14.45 és 20.30: Motorsport, endurance vb, Le Mans

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Fiorentina

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona-Sevilla

 

    Digisport 2

11.45: Rögbi, Magyarország-Litvánia

14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AS Roma

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Lille

20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Benevento

 

    Digisport 3

12.00: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Monaco

 

    Spíler1 TV

 1.30: Jégkorong, NHL, főcsoport-negyeddöntő, 5. mérkőzés, Winnipeg Jets-Minnesota Wild

 7.40: Autósport, supercars-bajnokság, Phillip Island

13.00: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool

15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford-Crystal Palace

19.35: Motorsport, Moto3, időmérő, Austin

20.25: Motorsport, MotoGP, 4. szabadedzés, Austin

21.05 és 22.00: Motorsport, MotoGP és Moto2, időmérő, Austin

 

április 22., vasárnap:

    M4 Sport

15.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - Szolnoki Dózsa

17.00: Kosárlabda, női Euroliga, bronzmérkőzés/UEFA Futsal Kupa bronzmérkőzés

20.00: Kosárlabda, női Euroliga, döntő

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Atlantic City

15.15: Jégkorong, divízió 1/A vb, Budapest, Magyarország-Kazahsztán

18.45: Kézilabda, férfi BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Nantes-Skjern

20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Betis

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea-Southampton

18.30: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-Alavés

21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-negyeddöntő, 4. mérkőzés, San Antonio Spurs-Golden State Warriors

 

    Eurosport 1

11.00, 17.15 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

14.00: Kerékpár, Liege-Bastogne-Liege

 

    Eurosport 2

 7.00 és 13.30: Motorsport, endurance vb, Le Mans

10.00: Atlétika, London Marathon 

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Mainz

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Schalke 04

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC-Minnesota United

 

    Digisport 1

11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Wolves-Budapest Cowbells

14.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Internazionale

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Standard Liége

20.20: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Bologna

14.30: Tenisz, ATP-torna, Monte-Carlo

17.25: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, Fed Kupa, Németország-Csehország

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Sampdoria

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Troyes

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Gent

 

    Spíler1 TV

 5.45: Autósport, supercars-bajnokság, Phillip Island

11.20 és 12.55: Motorsport, supersport, Hollandia

14.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City

19.20 és 20.30: Motorsport, Moto2 és MotoGP, futam, Austin

 

Forrás: MTI