Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-07-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 26., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, a 3. helyért, Ausztrália-Magyarország

11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, döntő, Egyesült Államok-Spanyolország

12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők

15.15: Forma-1, Német Nagydíj, 2. szabadedzés

 

    Sport 1

10.30 és 12.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

 

    Sport 2

11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

20.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfB Stuttgart-Hannover

 

    Eurosport 1

13.35: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

 

    Eurosport 2

 9.55: Sznúker, Riga Masters

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

 

    Digisport 2

16.00 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

 

 

július 27., szombat:

    M4 Sport

 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok

 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, a 3. helyért, Horvátország-Magyarország

11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, döntő, Spanyolország-Olaszország

12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők

18.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Örményország, döntő, Portugália-Spanyolország

 

    Duna

14.45: Forma-1, Német Nagydíj, időmérő

 

    Sport 1

13.30 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

17.45 és 20.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, elődöntő

 

    Sport 2

11.30 és 13.15: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

 

    Eurosport 1

13.25: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

22.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa

 

    Eurosport 2

 9.55: Sznúker, Riga Masters

16.15: Autósport, 24 órás verseny, Spa

18.20: Síugrás, nyári Grand Prix, Hinterzarten

 

    Digisport 1

16.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

 

    Digisport 2

12.55 és 17.25: Strandfoci, NB I, döntő

19.25: Tenisz, WTA-torna, Palermo

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

 

    Spíler1 TV

8.15: Autósport, V8 supercars-bajnokság, Ipswich, 1. futam

 

 

július 28., vasárnap:

    M4 Sport

 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok

12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, elődöntők, döntők

 

    Duna

14.45: Forma-1, Német Nagydíj, futam

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Edmonton

12.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

14.30: Strandkézilabda, X. Salgó Kupa, férfi és női döntő

16.30: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, döntő

20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool

 

    Sport 2

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

17.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Zágráb

 

    Eurosport 1

10.30: Autósport, 24 órás verseny, Spa

11.50: Autósport, Porsche Kupa, Németország

12.40 és 14.50: Hegyikerékpár, Európa-bajnokság, Brno

17.55: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

 

    Eurosport 2

 4.15: Motorsport, FIM endurance gyorsasági világbajnoki sorozat, Szuzuka

13.00 és 17.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Loket

15.00: Autósport, 24 órás verseny, Spa

19.15: Sznúker, Riga Masters

 

    Digisport 1

10.55 és 16.25: Strandfoci, NB I, döntő

19.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo

 

    Digisport 2

18.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

 

Forrás: MTI