Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-03-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 14., péntek:

    Duna

14.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Tatabánya-Siófok

 

    Sport 1

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Kecskemét

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Pápa

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny

16.15: Jégkorong, KHL, rájátszás

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

 

    SportKlub

18.55: Jégkorong, EBEL, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Fehérvár-Bozen

 

    Eurosport

10.30: Alpesi sí, Világkupa, Lenzerheide

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 3. szakasz

16.15: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov

 

    Eurosport 2

12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína

15.30: Sífutás, Világkupa

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke 04

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, nyolcaddöntő, 2. mérkőzés, Sopron-Szpartak Moszkva

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kuban Krasznodar-Galatasaray

18.55: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 4. mérkőzés, ASC Corona Brasov-HC Nové Zámky

21.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Március 15., szombat:

    M1

6.45: Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, időmérő

 

    Sport 1

15.00: Lóverseny, Futam

18.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Pittsburgh Penguins

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Celta Vigo

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Real Jaen-Sporting Gijon

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Real Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Espanyol

 

    Sportklub

16.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nantes

19.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bastia

22.00: Labdarúgás, Major League Soccer, Seattle Sounders-Toronto FC

 

    Eurosport

8.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női műlesiklás, 1. futam

9.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

10.45: Sífutás, világkupa, Falun, női síatlon

11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női műlesiklás, 2. futam

12.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, férfi sprint

13.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi síatlon

14.30: Kerékpározás, Tirreno Adriatico, Olaszország, 4. szakasz

16.15: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov, HS 205

23.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, San Jose, Costa Rica, Olaszország-Zambia

 

    Eurosport 2

7.00 és 13.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, elődöntő

12.00: Északi összetett, világkupa, Falun, síugrás

12.45: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mönchengladbach

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

4.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Manchester City

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-WBA

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Chelsea

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale

 

    Digisport 2

15.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olympiakosz - ZF-Eger

18.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Pick Szeged-Tatran Presov

20.00: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells, elődöntők

 

Március 16., vasárnap:

    M1

6.30: Forma 1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Debrecen

 

    Sport 1

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Heerenveen

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Osasuna

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valladolid

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

 

    Sport 2

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry - Újpest

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Győri ETO

 

    Sportklub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Lazio

18.45: Kézilabda, női NB I, Érd-FTC

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Chievo

 

    Eurosport

8.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 1. futam

9.45: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, férfi üldözéses

11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, férfi műlesiklás, 2. futam

12.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti, női üldözéses

13.00: Alpesi sí, világkupa-döntő, Lenzerheide, női óriás-műlesiklás, 2. futam

13.30: Síugrás, Sírepülő-világbajnokság, Harrachov, HS 205

15.45: Lovaglás, Saut Hermes, Párizs, Franciaország

20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Spanyolország-Japán

 

    Eurosport 2

3.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Németország-Kanada

7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Hainan, Kína, döntő

10.00: Síugrás, női világbajnokság, Falun, HS 100

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Nürnberg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Freiburg

20.30: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Costa Rica, Mexikó-Kolumbia

 

    Digisport 1

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Larvik

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus

 

    Digisport 2

12.55: Kosárlabda, női NB I, Hat-Agro Uni Győr - PINKK Pécsi 424

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Parma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

20.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells, döntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells, döntő

 

Forrás: MTI